Арсенал е готов да вземе Осимен, но Наполи иска 130 милиона евро

Арсенал е готов да вземе Осимен, но Наполи иска 130 милиона евро

Челси и ПСЖ също се интересуват от нападателя

Арсенал е готов да купи нападателя на Наполи Виктор Осимен, съобщава Николо Шира. Италианският клуб ще се раздели с играча, ако бъде получена оферта от 130 милиона евро. Самият футболист е готов да смени отбора.

Челси и ПСЖ също се интересуват от нападателя.

През сезон 2023/24 Осимен изигра 32 мача, в които отбеляза 17 гола и направи 4 асистенции. Порталът Transfermarkt оценява стойността на играча на 110 милиона евро. 

Челси и Милан с контрола на 10-ти август в Лондон

Италианският Милан и английският Челси потвърдиха, че ще се срещнат на "Стамфорд Бридж" в Лондон в контрола, която ще се проведе на 10 август

Тотнъм ще чака август, за да продаде Хюн-Мин Сон

Много е вероятно Тотнъм да продаде Хюн-Мин Сон в Саудитска Арабия през това лято

АПОЕЛ Беер Шева обяви ново попълнение преди Левски

Съперникът на Левски в първия предварителен кръг на Лига Европа Апоел Беер Шева обяви днес първото си лятно попълнение

Гьозтепе събира отново Станимир Стоилов и Сонко Сундберг?

Турският Гьозтепе (Измир) има активно трансферно лято, като целта този път е тимът да има нормална група за целия сезон

Официално: Пипо Индзаги ще води Палермо

Италианската легенда подписа дългосрочен договор

Заглавията на Острова: Ювентус “изкушава” Гьокереш

Барселона все по-близо до Нико Уилямс

Официално: Брайтън се подсили с италиански национал

"Чайките" обявиха Диего Копола

Евертън проявява интерес към Кайл Уокър

Защитникът на Манчестър Сити Кайл Уокър може да продължи кариерата си в Евертън, съобщава трансферният експерт Фабрицио Романо.

Енцо Мареска иска Челси да изпробва различни тактики по време в САЩ

Мениджърът на Челси Енцо Мареска е доволен от представянето на "сините" при победата с 2:0 срещу ФК Лос Анджелис в груповата фаза на Световното клубно първенство.