Арсенал преподписа с един от младите “диаманти”

Арсенал преподписа с един от младите “диаманти”

Споразумението е до 2030 година

Един от големите таланти на Арсенал - Итън Нуанери, подписа нов дългосрочен договор с клуба. От "Емиратс" не уточняват какъв е срокът на споразумението, но според Фабрицио Романо контрактът е за пет години.

Младежкият национал на Англия в момента е на 18 години, а когато дебютира през 2022-ра, стана най-младият футболист, играл в елитната дивизия на Англия. Тогава той бе на 15 години и 181 дни. От осемгодишен Нуанери е част от академията на клуба.

През миналия сезон талантът изигра 37 мача за Арсенал във всички турнири и отбеляза девет гола. Общо досега има на сметката си 39 срещи за първия отбор, 17 от които като титуляр.

"Подписването на този договор означава всичко за мен. Гледам на това като на първия си истински сезон в мъжкия футбол, като част от отбора в съблекалнята. Толкова съм развълнуван. Искам да помогна да спечелим колкото е възможно повече и да донеса щастие и слава на клуба. Тук се чувствам у дома си", заяви Нуанери пред сайта на Арсенал.

Фламенго готви амбициозна оферта за Пакета, трансфер може да има през зимата

Халфът е възможно да напусне Уест Хям до месеци

Арсенал може да продаде Габриел Жесус през зимния трансферен прозорец

Нападателят все още се възстановява от травма

Унгария надви Армения с 2 гола след почивката (ВИДЕО)

"Маджарите" постигнаха важна победа и се изкачиха на второто място

Норвегия съсипа Израел, Холанд с хеттрик и голям карък при изпълнението на дузпи (ВИДЕО))

Бранител на Лудогорец си вкара автогол

Бранителят на Ливърпул Конате отпадна от състава на Франция заради травма

Той не игра при успеха на "петлите" над Азербайджан

Изненада или не: Исак не е разговарял с Еди Хау след трансфера си в Ливърпул

Очевидно отношенията между двамата вече не са същите

Латвия и Андора завършиха 2:2 под свирката на Кабаков (ВИДЕО)

Латвийският национален отбор завърши наравно 2:2 с Андора у дома в квалификационен мач за Световното първенство през 2026 г. 

Англия остана без защитник за Латвия

Джарел Куанса има травма и няма да играе в световната квалификация

Мейну и Зиркзее искат да си ходят от Юнайтед през януари

Манчестър Юнайтед се готви за преговори с Коби Мейну и Джошуа Зиркзее преди януарския трансферен прозорец, съобщиха източници на ESPN