Арсенал уреди полски национал

Арсенал уреди полски национал

„Топчиите“ плащат 20 млн. евро за защитника

Лидерът в класирането на Висшата лига на Англия Арсенал ще привлече защитника Якуб Кивиор от италианския Специя, съобщи журналистът Фабрицио Романо.

"Артилеристите" ще платят 20 милиона евро за правата на полския национал, като в сумата са включени и бонусите.

Според Романо 22-годишният Кивиор ще сложи подписа си под петгодишен договор, като сделката ще бъде финализирана до 48 часа, тъй като на играча предстоят медицински прегледи.

Кивиор е юноша на белгийския Андерлехт, но започва професионалния си път в словашките Подбрезова и Жилина. През 2021 година той преминава в Специя.

От началото на този сезон Кивиор има 20 мача във всички турнири за Специя, но без голове и асистенции.

Тен Хаг сменя Куман начело на Нидерландия

Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед и Аякс Ерик тен Хаг може да поеме поста селекционер на националния отбор на Нидерландия, според журналиста Николо Шира

Мбапе убеждава Олисе да дойде в Реал Мадрид

Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе се опитва да убеди съотборника си от френския национален отбор Майкъл Олисе да се присъедини към „белия балет“, съобщава El Chiringuito

Германският футболен съюз иска Нагелсман да подаде оставка

Германският футболен съюз препоръча на Юлиан Нагелсман да се оттегли от поста селекционер на Бундестима, съобщава Sky Germany

Барселона ще продава Кунде

Барселона е готова да продаде френския защитник Жюл Кунде, съобщи Diario Sport

ОФИЦИАЛНО: Ман Сити счупи трансферен рекорд за Елиът Андерсън

Полузащитникът Елиът Андерсън преминава от Нотингам Форест в Манчестър Сити, съобщиха и двата клуба

Съперник на ЦСКА с рекордна оферта за нападател, отхвърлиха я

Съперникът на ЦСКА София в квалификациите на Лига Европа - Дери Сити, е отправил рекордна за ирландската футболна лига оферта на стойност 180 хиляди евро за голмайстора на Уотърфорд - Томи Лонерган.