Артета: Бяхме невероятни

Артета: Бяхме невероятни

Това бе най-доброто ни представяне срещу Астън Вила, призна мениджърът

 Микел Артета, мениджърът на Арсенал, не скри разочарованието си след изпуснатите точки при 2:2 с Астън Вила у дома. Неговият отбор поведе с 2:0 в Лондон, но после допусна да бъде изравнен и изостана на 6 точки от Ливърпул.

„Бяхме невероятни! Много съм горд от начина, по който играхме, как доминирахме, колко подвижни бяхме и колко се вложихме. Изиграхме три мача в шест дни. Много се гордея с футболистите си, но в същото време съм разочарован. Заслужавахме повече от този мач. Не го получихме и точно заради това сме разочаровани”, призна Артета.

„Доволен съм от скоростта, енергията, класата и нивото на представянето ни. Това бе най-доброто ни представяне срещу Астън Вила, защото те са наистина добър отбор. Трябваше обаче да постигнем резултат”, каза още той.

Голяма новина в Германия: Нойер ще играе на Мондиал 2026

Петото световно първенство за вратаря чука на вратата

Мъри Стоилов и Гьозтепе се разминаха с участие в Европа (ВИДЕО)

Загуба от Самсунспор в последния кръг сложи край на надеждите за “гьоз-гьоз”

Бомба от Острова: Шаби Алонсо поема Челси

Очаква се финализирането по назначаването на испанеца

Щутгарт се завърна в Шампионската лига, Хайденхайм и Санкт Паули изпаднаха (ВИДЕО)

Щутгарт се завърна в Шампионската лига по футбол, след като завърши наравно 2:2 срещу Айнтрахт Франкфурт и финишира на четвърто място в класирането.

Манчестър Сити подчини Челси на “Уембли” и вдигна ФА Къп (ВИДЕО)

Страхотен гол на Семеньо подпечата трофея за “гражданите”

Селтик шампион на Шотландия след драма срещу Хартс (ВИДЕО)

Селтик стана шампион на Шотландия за рекорден 56-ти път в историята. В мач от 38-ия кръг отборът от Глазгоу победи драматично с 3:1 след обрат на свой терен Хартс.