Артур беше пратен да играе с юношите на Ливърпул

Артур беше пратен да играе с юношите на Ливърпул

Халфът не може да се впише при Юрген Клоп

Бразилският халф Артур Мело, който премина от Ювентус в Ливърпул под наем, записа първи мач като титуляр от 129 дни насам.

26-годишният футболист обаче не игра за мъжкия тим на "червените", чийто мач от 8-ия кръг на Висшата лига е отложен, а за младежката формация на клуба до 21 години. Правилата позволяват петима футболисти над 21 години да играят в двубоите. 

 

Артур бе на терена пълни 90 минути при победата над младежите на Лестър с 1:0, а в добавеното време на срещата получи жълт картон. 

Бетис взе гол аванс срещу Фиорентина в Испания (ВИДЕО)

Бетис победи Фиорентина с 2:1 в първия мач между двата тима от полуфиналите в Лигата на конференциите

Закъсалият Тотнъм капарира място на финала в ЛЕ (ВИДЕО)

"Шпорите" надвиха хита Бодьо Глимт

Челси прегази Юргорден с четири гола и вече мисли за финала в ЛК (ВИДЕО)

Челси постигна категорична победа с 4:1 при гостуването на Юргорден в Стокхолм в първия полуфинален мач от Лигата на конференциитe

Юнайтед громи в Билбао за финал в Лига Европа (ВИДЕО)

Спорен червен картон вбеси "Сан Мамес"

Брентфорд шокира Нотингам като гост и ги остави извън зона "Шампионска лига"(ВИДЕО)

Брентфорд победи Нотингам Форест с 2:0 като гост в мач от 34-ия кръг на Висшата лига

Гуардиола с коментар за Роди и Холанд

Нападателят се подобрява, но остава аут засега

Кметът на Лондон кара Челси да строи нов стадион

Кметът на Лондон Садик Хан отправи покана към ръководството на Челси да започне преговори за нов стадион

Вдигат двойно заплатата на Груев

Халфът с клауза в договора при промоция за Висшата лига

Аморим: Дори да спечелим Лига Европа, няма да си спасим сезона

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим призна, че първият му сезон на „Олд Трафорд“ е провал — дори и отборът да спечели Лига Европа