Астън Вила и Уест Хем искат да върнат Гендузи във Висшата лига

Астън Вила и Уест Хем искат да върнат Гендузи във Висшата лига

Двата тима с мераци към халфа на Марсилия

Френският национал Матео Гендузи ще трябва да се подготви за динамичен летен трансферен прозорец, след като интерес към него има от страна на два английски гранда в лицето на Астън Вила и Уест Хем.

Олимпик Марсилия е готов да се раздели с Гендузи, за който може да прибере над 30 милиона евро. Френският гранд пък от своя страна има интерес към футболиста на Ювентус, който през настоящата кампания играе под наем в Челси – Денис Закария, ако продаде Гендузи.

Унай Емери привлече Гендузи през 2018 година в Арсенал от Лориен и сега отново ще иска да го купи, като Астън Вила е готов да плати 35 милиона евро за услугите на французина. Опорният полузащитник би искал отново да играе под ръководството на Унай Емери във Висшата лига.

Уест Хем пък ще се опита да привлече Гендузи, при евентуална продажба на голямата си звезда Деклан Райс, като френският опорен халф ще бъде със статута на негов заместник в лондонския гранд.

По-вероятно е Матео Гендузи да предпочете да играе отново под ръководството на Унай Емери, ако двата клуба постигнат споразумение за негов трансфер през летния прозорец.

Селта и Атлетико не успяха да се победят, столичани завършиха мача с 10 души (ВИДЕО)

Двата тима завъртяха реми 1:1

Братът на Мбапе разплака ПСЖ в края, вкара важен гол за Лил (ВИДЕО)

Двата тима не се победиха, a Итън вкара гол

Ювентус и Милан се занулиха, Пулишич грешник за "росонерите" с изпусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Кишварда записа успех в Унгария, Тонислав Йорданов поигра в края (ВИДЕО)

Българинът бе резерва

ПАОК обърна и победи Олимпиакос, Десподов влезе от пейката за солунчани (ВИДЕО)

Българинът се появи в 64-ата минута

Бетис надви Еспаньол в голяма драма, каталунците пропуснаха дузпа в продължението (ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успеха с 2:1

30 години след дебюта на Буфон: Синът му Луис също дебютира в Серия А

Той се появи от пейката за Пиза

Димитър Митов и Абърдийн най-после записаха победа в елита на Шотландия

Тимът на българина разби Дънди с 4:0 като домакин

Наполи обърна и победи Дженоа у дома, Хойлунд се превърна в герой за шампионите (ВИДЕО)

Тимът на Антонио Конте стигна до успех с 2:1