Аталанта грабна много ценен успех срещу Торино (ВИДЕО)

Аталанта грабна много ценен успех срещу Торино (ВИДЕО)

Бергамаските доближиха топ 4 на само две точки

Аталанта постигна изключително важна победа в битката си за класиране в Шампионска лига с 2:1 като гост на Торино в двубой от 32-ия кръг на Серия А. С успеха „Богинята“ събира 55 точки на шестото място, на само 2 от топ 4. „Биковете“ са 12-и с 42.

Аталанта излезе напред в резултата след 34 минути игра. Давиде Дзапакоста направи страхотен индивидуален пробив, който завърши с хубав удар в долния ляв ъгъл, а Ваня Милинкович-Савич остана безпомощен – 0:1. 

Четвърт час преди края на редовното време на двубоя Торино стигна до изравнително попадение. Алексей Миранчук нанесе силен удар, който бе спасен от вратаря, но Антонио Санабрия бе на точното място в точното време и при добавката вкара за 1:1.

В 88-ата минута Аталанта все пак успя да се добере до победата. Дзапакоста пусна към Дуван Сапата, а той преодоля няколко защитника и с превъзходен удар в горния ляв ъгъл вкара за 1:2 и донесе победата на бергамаските.

Пеп даде своя категоричен отговор на нелепите изказвания на собственика на Манчестър Юнайтед

Джим Ратклиф си позволи да засегне много чувствителна тема

Манчестър Сити е готов да извди 50 милиона за защитник на Рома

Манчестър Сити е заинтересован да привлече защитника на Рома Уесли Винисиус, според Fichajes

Икарди: Показахме, че сме готови за мача срещу Ювентус

Нападателят наниза хеттрик в последния мач на своя тим от турския шампионат

Неприятно: Смениха Атанас Чернев в Германия след само 25 минути игра

Атанас Чернев започна титуляр за Кайзерслаутерн, но остана само 25 минути на терена при победата с 1:0 срещу Гройтер Фюрт в мач от 22-ия кръг на Втора Бундеслига

Полицията спря меле между фенове на ПСЖ и Марсилия

Потенциален масов сблъсък между привърженици на Пари Сен Жермен и Олимпик Марсилия беше предотвратен в събота сутринта след светкавичната намеса на полицията на марсилската гара „Сен-Шарл“

Симеоне е доволен от завръщането на Алварес

Старши треньорът на Атлетико (Мадрид) Диего Симеоне изрази подкрепата си за нападателя Хулиан Алварес и се надява да отключи нова голова серия, след като в срещата за Купата на Испания срещу Барселона прекъсна двумесечната си голова суша