Атлетико Мадрид е в най-добрата серия в Европа

Атлетико Мадрид е в най-добрата серия в Европа

Атлетико Мадрид победи Барселона с 2:1 като гост и по този начин завършва календарната 2024 г. като лидер в Ла Лига.

Успехът на „дюшекчиите“ бе 12-и поред за тях във всички турнири.

 По този начин Атлетико Мадрид е отборът с най-дълга актуална победна серия в Топ 5 първенствата на Европа.

През цялата календарна 2024 г. единственият отбор от тези шампионати, който е правил по-дълга победна серия във всички турнири, е Интер, който между януари и март записа 13 поредни успеха.

В следващия си мач от Ла Лига Атлетико ще играе с Осасуна като домакин на 12 януари от 17,15 часа българско време. Според букмейкъра 8888.bg вероятността за победа на "дюшекчиите" е 74,1 процента. Шансовете за равенство са 21,1%, а за победа на Осасуна 11,8%.

 

Палмейрас и Порто не излъчиха победител в Ню Джърси

Второ нулево реми в Група “А” на Мондиала

Алкарас: Трент ще е най-добрият в света

Испанската тенис звезда Карлос Алкарас се изказа ласкаво за последното ново попълнение на любимия си Реал Мадрид - Трент Александър-Арнолд

Гарначо напуска Манчестър Юнайтед, но иска да остане в Англия

От Леверкузен проявяват много сериозен интерес към аржентинеца

ПСЖ започна Световното клубно с 4:0 над Атлетико (Мадрид) (ВИДЕО)

Европейските шампиони не дадоха шанс на мадридчани в САЩ

В Испания: Барселона с нечуван апел към Ла Лига

Каталунците с историческа молба за финансовия феърплей

Ювентус дава нов договор на младата си звезда

Ювентус предприема стъпки за удължаване на договора на Кенан Йълдъз

Наполи връща Джон Дюран в Европа?

Нападателят може бързо да приключи с авантюрата си при Ал Насър

Милан се прицели в Гранит Джака

Многобройни източници потвърждават за нови разговори между Милан и Байер Леверкузен за Гранит Джака, който е отворен за трансфер на "Сан Сиро"

Монтоливо: Не уважавам Гатузо

Новият селекционер на Италия много бързо получи първата си открита атака