Атлетико се мъчи срещу опашкар (ВИДЕО)

Атлетико се мъчи срещу опашкар (ВИДЕО)

Шест гола в Мадрид и само 3 точки зад Реал

Атлетико (Мадрид) би по трудния начин последния Валядолид с 4:2 в последен мач от 31-и кръг на Ла Лига.

На стадион "Метрополитано" тимът на Диего Симеоне се нуждаеше от обрат, след като изненадващо допусна попадение още в началните минути.

В 21-ата минута Мамаду Сила се разписа от дузпа. На "дюшекчиите" им бяха необходими само 4 минути, за да изравнят. И отново попадението дойде след 11-метров наказателен удар, реализиран от Хулиан Алварес.

До 27-ата минута резултатът вече бе в полза на Атлетико, след като Джовани Симеоне отбеляза след асистенция на Пабло Бариос.

След почивката Валядолид отново удари третия в класирането, след като Хавиер Санчес изравни в 56-ата минута.

Световният шампион със състава на Аржентина Хулиан Алварес обаче отново бе точен от дузпа, този път в 71-ата минута за 3:2. Крайното 4:2 оформи резервата Александър Сьорлот в 79-ата минута.

Атлетико вече има 63 точки - на 3 точки зад втория Реал и на 7 от лидера Барселона. Валядолид остава последен с едва 16 пункта.

Холанд след ПСЖ - Байерн: Това е футбол!

Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд коментира високото резултатно представяне в първия мач от полуфинала на Шампионската лига между ПСЖ и Байерн (5:4)

Атлетико губи Лукман за мача с Арсенал?

Атлетико Мадрид може да остане без нападателя Адемола Лукман за първия мач от полуфиналите в Шампионска лига срещу Арсенал

Чоло: Нормално е Арсенал да искат Хулиан Алварес

Треньорът на Атлетико Мадрид – Диего Симеоне, коментира слуховете за сериозния интерес към нападателя Хулиан Алварес

Нойер: Можем да играем по-добре

Вратарят на Байерн Мануел Нойер коментира загубата с 4:5 от ПСЖ в първия мач от полуфинала на Шампионската лига

Дембеле преди реванша: Ние искаме да атакуваме, те също

Носителят на „Златната топка“ – Усман Дембеле, бе много доволен от победата на ПСЖ с 5:4 над Байерн Мюнхен в първия полуфинал между двата отбора в Шампионска лига

Бивш съдия коментира дузпата на Байерн Мюнхен: Пресилена е

Бившият испански рефер Едуардо Итуралде Гонсалес, който сега работи като анализатор за “Кадена Сер”, смята, че дузпата, отсъдена в полза на Байерн (Мюнхен) срещу Пари Сен Жермен за нарушение на Уилиан Пачо срещу Луис Диас, не е трябвало да бъде давана