Авер на Бербатов става шеф в Цървена звезда

Авер на Бербатов става шеф в Цървена звезда

Деян Станкович ще бъде назначен за треньор

Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Неманя Видич ще бъде назначен през лятото като изпълнителен директор на Цървена звезда, съобщава изданието "Република". Видич игра на "Олд Трафорд" заедно с Димитър Бербатов. двамата поддъраж близки отношение и до днес.

 
Заедно с Видич в отбора ще дойде бившият нападател на сръбския национален отбор Марко Пантелич, който ще заеме място на спортен директор. Бившият халф на Интер Деян Станкович ще бъде назначен за треньор.
 
Видич игра за Цървена звезда от 2000 до лятото на 2004 г., след което премина в Спартак Москва и стана сребърен медалист на руското първенство. Сърбинът игра в Русия сезон и половина, преди да подпише договор с Манчестър Юнайтед през януари 2006 г.
Ковач призна: Байерн е по-добър от нас

Старши треньорът на Борусия (Дортмунд) Нико Ковач няма проблем отборът му да бъде определян като аутсайдер в дербито с Байерн, което ще се състои в събота

Суле: Мечтата ми е да играя за Аржентина

Талантът на Рома - Матиас Суле, категорично заяви, че няма намерение да облича екипа на Италия, въпреки че притежава двойно гражданство

Компани: Формата в Дер Класикер няма значение

Треньорът на Байерн Мюнхен Венсан Компани не смята да подценява Борусия Дортмунд

Гатузо: Ако не се класираме на Световното, напускам Италия

Селекционерът на националния отбор на Италия - Дженаро Гатузо е уверен, че отборът му ще се класира за Мондиал 2026

Шефът на испанския футбол подкрепи мач в САЩ

Решението на испанската футболна лига да насрочи мач от местното първенство в Маями (САЩ) по-късно тази година е добре за футбола и награда за феновете от чужбина, които така или иначе плащат, за да гледат първенството

Жиру е отворен към завръщане в националния отбор на Франция

39-годишният Оливие Жиру изяви готовност да се завърне в националния отбор на Франция

Левски пусна билетите за Добруджа

Левски пусна в продажба билетите за домакинството на Добруджа

Педри е на върха в класация за подавания в чуждата половина на терена

Педри е най-добрият подавач в противниковата половина през последните шест месеца

Хумелс не пожела Германия да му прави изпращане

Бившият германски национал Матс Хумелс отказа официално сбогуване с Бундестима