Аякс с едно на мъка срещу Войводина (ВИДЕО)

Аякс с едно на мъка срещу Войводина (ВИДЕО)

Ниделандският гранд започна сезона с изстрадана победа

Ниделандският гранд Аякс започна сезона си с много трудна и изстрадана победа на европейската сцена при дебюта на новия треньор - италианецът Франческо Фариоли.

В мач от втория кръг на Лига Европа, Аякс надви сръбския Войводина (Нови Сад) с минималното 1:0.

Победата на тима от Амстердам дойде с гол четири минути преди края на редовното време, отбелязан от Бранко ван ден Буумен.

Така Аякс отив с гол аванс в Нови Сад, но реваншът няма да е никак лесен с оглед показаното тази вечер, а въпросният сблъсък може пряко да засяга и родното евроучастие.

Причината е, че победителят от Аякс - Войводина ще срещне един измежду Ботев Пловдив и Панатинайкос в следващата фаза, като днес гърците взеха аванс с победа 2:1, но всички шансове на "канарчетата" за реванша в Пловдив са налице.

Официално: Ланс обяви новия си треньор

Френският клуб се довери на Дино Топмьолер

Възстановяването на Екитике върви по план

Нападателят на Ливърпул Юго Екитике бележи сериозен напредък в своето възстановяване след скъсано ахилесово сухожилие и вече е набелязал конкретна дата за завръщането си в игра

Наполи назначава Алегри до дни

Двете страни вече са се споразумели

ОФИЦИАЛНО: Рюдигер преподписа с Реал Мадрид

Реал Мадрид официално обяви подновяването на договора на Антонио Рюдигер, с което германският централен защитник ще остане в клуба до 2027 г

Моуриньо пъди четирима от Реал Мадрид

Новият треньор на Реал Мадрид Жозе Моуриньо не смята да разчита на четирима футболисти от настоящия състав

Тотнъм е по следите на Сандро Тонали

Тотнъм иска да привлече халфа на Нюкасъл Сандро Тонали, съобщава Фабрицио Романо