Айнтрахт (Франкфурт) намери заместник на Омар Мармуш

Айнтрахт (Франкфурт) намери заместник на Омар Мармуш

След като продаде голмайстора си на Манчестър Сити

Отборът на Айнтрахт Франкфурт е на път да си осигури услугите на нападателя на Олимпик Марсилия Ели Уахи, съобщава германската преса.

 

"Орлите" ще заплатят 26 милиона евро за правата на французина, който ще подпише договор до 2029 и 2030 година. Освен това френският тим може да получи 3 милиона евро под формата на бонуси, както и 12 процента от бъдеща продажба на футболиста.

 

22-годишният Уахи ще трябва да замести голмайстора на Айнтрахт Омар Мармуш, който бе продаден на Манчестър Сити по-рано тази седмица за сумата от 75 милиона евро.

 

През настоящия сезон Ели Уахи има 14 мача за Олимпик Марсилия, в които е вкарал три гола. Той се присъедини към марсилци през лятото с трансфер от Ланс за 25 милиона евро.

Абърдийн и Митов триумфираха след много голове и картони

Абърдийн на Димитър Митов спечели с 6:2 много, много зрелищен мач срещу Ливингстън в шотландската Премиършип

Джокович с мили думи за Стан Вавринка

Сръбската тенис легенда Новак Джокович отдаде значимото на швейцарския ветеран Стан Вавринка на Откритото първенство на Австралия, наричайки го "приятел, достоен съперник и вдъхновение", който забавляваше феновете до края на последното си участие в Мелбърн

ОБЗОР: Бърнли изпусна успеха срещу Тотнъм в самия край

Фулъм постигна пълен обрат срещу Брайтън

Манчестър Сити се върна към победите срещу Уулвс (ВИДЕО)

“Гражданите” постигнаха лесен успех с 2:0

ОБЗОР: Байер Лерверкузен измъкна трите точки срещу Вердер (РЕЗУЛТАТИ) (ВИДЕО)

"Аспирините" спряха серията от две поредни загуби

Комо разби Торино с шест гола и докосва топ 4 (ВИДЕО)

"Езерняците" са на две точки от Рома в класирането