Айнтрахт (Франкфурт) се отказа от Бендтнер

Айнтрахт (Франкфурт) се отказа от Бендтнер

"След като обсъдихме всички аргументи преценихме, че привличането на Бендтнер не е реалистично", коментира председателят на Надзорния съвет на клуба Хериберт Бруххаген

Германският първодивизонен Айнтрахт (Франкфурт) се отказа от намерението си да привлече датския футболен национал Никлас Бендтнер от Арсенал, съобщи ДПА. Бендтнер пристигна във Франкфурт на Майн за преговори във вторник, но до сделка не се стигна. 


"След като обсъдихме всички аргументи преценихме, че привличането на Бендтнер не е реалистично", коментира председателят на Надзорния съвет на клуба Хериберт Бруххаген.

Датският нападател има договор с английския Арсенал за още една година, но не влиза в сметките на мениджъра Арсен Венгер. През миналия сезон той беше преотстъпен на италианския шампион Ювентус, но не успя да се изяви в калчото заради серия от контузии, като записа едва девет мача в Серия А, само в два от които започна като титуляр.

От Айнтрахт прецениха, че разходите по привличането на датчанина са твърди високи, тъй като освен трансферна сума на Арсенал, клубът от Бундеслигата трябва да плаща и заплата от около 3 милиона евро на сезон на играча.

Лапорта: Опитаха се да заличат историята на Барселона

Избраният за нов президентски мандат в Барселона Жоан Лапорта, наруши мълчанието си в обширно интервю, засягайки най-наболелите теми около каталунския гранд

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Ливърпул 0:0

Гледайте и следете мача тук…

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“