Айвън Тони открадна шоуто в Лондон (ВИДЕО)

Айвън Тони открадна шоуто в Лондон (ВИДЕО)

Брентфорд срази Форест вкъщи

Брентфорд срази Нотингам Форест с 3:2 в двубой от Висшата лига, а акцентът на вечерта бе завръщането на Айвън Тони.

Нападателят записа първи двубой за "пчеличките" от 8 месеца, след като бе признат за виновен в нарушения на правилата за залози на мачове, заявиха от Футболната асоциация на Англия (ФА).

Нападателят бе посрещнат подобаващо от феновете и самия клуб, който се бе постарал моментът да бъде специален за звездата на тима.

Данило откри в третата минута за гостите, но преднината на Форест се задържа твърде кратко. В 19-ата минута Тони изпълни по перфектен начин пряк-свободен удар.

Защитникът Бен Мий изведе "пчеличките" в 59-та минута, когато бе намерен от датския халф Матиас Йенсен.

Новозеландецът Крис Ууд възстанови паритета за Форест в 65-та минута, благодарение на подаване от Калъм Хъдсън-Одой.

Французинът Нийл Мупе фиксира крайния резултат в 68-та минута чрез пас на Мадс Рурслеу Расмусен.

В класирането Нотингам остава над чертата с 20 точки, а Брентфорд заема 14-о място с 22.

Солскяер получава милиони, ако вкара Манчестър Юнайтед в Шампионската лига

„Червените дяволи“ плаща 4 млн. паунда на норвежеца за място в топ 5 на Висшата лига

Opta: Арсенал има 87% шанс да е шампион

Арсенал е категоричен фаворит за титлата в английското първенство по футбол и има почти 87% шанс да стане шампион, сочи симулация на сезона на статистическата платформа Opta

Букайо Сака ще удължи договора си с Арсенал

Настоящият контракт на англичанина изтича догодина

Гуардиола доволен, че Семеньо избра Манчестър Сити

Новото попълнение ще попадне в групата за двубоя с Екзитър

Зиркзее държи да напусне Манчестър Юнайтед в посока Рома

Италианският клуб е готов да вземе нападателя за €38 млн. с договор под наем и опция за задължително закупуване

Отложиха два мача от кръга в Бундеслигата

Заради натрупан сняг и лед на стадионите в Германия