Бъдещето на Лукаку се решава през лятото

Бъдещето на Лукаку се решава през лятото

Преговорите ще се проведат след края на сезона на Интер

Ромелу Лакуку ще проведе разговори с английския Челси след края на сезона, така че бъдещето му няма да бъде решено в следващите дни, информира популярният италиански спортен журналист Фабрицио Романо в социалните мрежи.

"Преговорите ще се състоят след края на сезона на Интер, щом италианският клуб е наясно дали ще участва в Шампионската лига през следващата година и кой треньор ще бъде начело на отбора. Към момента Лукаку е концентриран върху изявите си в Шампионската лига и Серия А с тима, в който играе под наем от Челси, а след това ще говори с ръководството на лондончани", обяви Романо.

За Интер предстои полуфинален сблъсък с Милан в Шампионската лига, а в италианското първенство грандът от Милано заема шесто място във временното класиране с 54 точки, на две зад Милан и Рома, които са съответно четвърти и пети.

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд

Лука Модрич претърпя операция

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич претърпя успешна операция след фрактура на лявата си скула, съобщи Хърватската футболна федерация, седмици преди 40-годишният халф на Милан да участва в петото си Световно първенство.

Манчестър Юнайтед си гарантира участието в Шампионска лига (ВИДЕО)

“Червените дяволи” победиха Брентфорд в слаб мач на Игор Тиаго

Словакия остана без селекционер

Калцона напусна заради несъгласие с новия договор

Прогноза: Гол/гол в Париж

ПСЖ приема Байерн във финал преди финала