Бъдещето на Постекоглу начело на Тотнъм изглежда решено

Бъдещето на Постекоглу начело на Тотнъм изглежда решено

Очаква се Тотнъм да го смени в края на сезона

Тотнъм може да смени мениджъра си в края на сезона, съобщават британските медии във вторник. Вестник Телеграф пише, че Ангелос Постекоглу вероятно ще напусне клуба от Северен Лондон през лятото, независимо дали "шпорите" ще спечелят Лига Европа. 

Тотнъм дори може да уволни австралиеца, както и да прекрати договора му по взаимно съгласие пред края на шампионата.

Отбелязва се още, че спортният директор на столичани Скот Ман, който подкрепя Постекоглу, също ще напусне поста си през юни. 

Основните кандидати за заместник на Постекоглу са мениджърът на Борнемут Андони Ираола, Марко Силва, който е начело на Фулъм, както и Томас Франк, наставник на Брентфорд.

След 33 кръга Тотнъм е едва на 16-о място във Висшата лига с актив от само 37 точки. В Лига Европа отборът от Северен Лондон достигна до полуфиналите, където ще играе срещу Бодьо/Глимт.

Гарначо напуска Манчестър Юнайтед, но иска да остане в Англия

От Леверкузен проявяват много сериозен интерес към аржентинеца

НА ЖИВО: ПСЖ – Атлетико (Мадрид) 0:0

Гледайте и следете тук първия голям мач от Световното клубно първенство

В Испания: Барселона с нечуван апел към Ла Лига

Каталунците с историческа молба за финансовия феърплей

Ювентус дава нов договор на младата си звезда

Ювентус предприема стъпки за удължаване на договора на Кенан Йълдъз

Наполи връща Джон Дюран в Европа?

Нападателят може бързо да приключи с авантюрата си при Ал Насър

Милан се прицели в Гранит Джака

Многобройни източници потвърждават за нови разговори между Милан и Байер Леверкузен за Гранит Джака, който е отворен за трансфер на "Сан Сиро"

Монтоливо: Не уважавам Гатузо

Новият селекционер на Италия много бързо получи първата си открита атака

Монако и Барселона отново преговарят за Ансу Фати

Ръководствата на Монако и Барселона подновиха преговорите за Ансу Фати

ОФИЦИАЛНО: Рино Гатузо пое Италия

Италианската футболна федерация официално потвърдиха назначаването на Дженаро Гатузо за треньор на местния национален тим