Българин тренира с най-титулувания футболист в света

Българин тренира с най-титулувания футболист в света

Дани Алвеш влиза във форма с втория отбор на каталунците

В тренировките на Барса Атлетик, втория отбор на каталунците, където играе българинът Мартин Георгиев, тази седмица участваше най-титулуваният футболист в сета Дани Алвеш.

Барселона е предоставила своите съоръжения, така че националът на Бразилия да може да пристигне във възможно най-добра форма за Световното първенство в Катар, което ще започне на 20 ноември.

Националният селекционер Тите все още не е дал окончателния списък на играчите, които ще пътуват за световното първенство. Все пак има шансове Дани Алвеш да бъде включен в състава на Бразилия.

Дани Алвеш завърши сезона с Pumas от Мексико на 1 октомври. Оттогава той търси алтернатива да остане във форма в лицето на евентуалната си повиквателна за най-добрия турнир в света, нещо, което очаква с нетърпение.

От своя страна футболистите на  Барса Атлетик имаха привилегията да тренират с една от легендите на Барса, който спечели заедно с треньора им Рафа Маркес „секстета“.

Присъединяването на Дани Алвеш към тренировките дойде в най-лошия момент от сезона за Барса Атлетик, който загуби четири поредни мача.

Следващото предизвикателство за отбора, воден от Кайзера на Мичоакан, ще бъде срещу Корнела на Йохан Кройф, още една възможност за дъщерното дружество на Барселона да излезе от блатото.

Осъдиха скандалния рефер Дейвид Кут

Бившият елитен футболен рефер Дейвид Кут бе осъден на условно на девет месеца лишаване от свобода, с две години изпитателен срок, след като се призна за виновен по обвинение в изготвяне на непристойно видео на дете

Лацио уреди халф на Аякс за 15 милиона

Полузащитникът на Аякс Кенет Тейлър ще се присъедини към Лацио, потвърди президентът на римския клуб Клаудио Лотито, цитиран от италианските медии

Груев след първата асистенция във Висшата лига: Жалко, че не взехме точката

Българският национал Илия Груев не скри разочарованието си след загубата на своя Лийдс с 3:4 в гостуването на Нюкасъл от 21-ия кръг на Висшата лига

Флик: На финала ще е различно

Треньорът на Барселона Ханзи Флик остана уравновесен, въпреки разгромната победа с 5:0 срещу Атлетик Билбао в първия полуфинал за Суперкупата на Испания

Испанската Суперкупа няма да е в Саудитска Арабия догодина

Испанската кралска футболна федерация (RFEF) обмисля да премести Суперкупата на Испания от Саудитска Арабия за 2027-а година

Гуардиола: Проблемът ни не е в защитата

Въпреки равенството 1:1 срещу Брайтън, мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола остана доволен от представянето на своя отбор