Барса и Интер преговарят за Депай

Барса и Интер преговарят за Депай

Хоакин Кореа може да поеме в обратната посока

Нидерландският национал Мемфис Депай от Барселона е в напреднали преговори с Интер, твърди спортният журналист Херард Ромеро в канала си в социалната платформа Twitch.

При осъществяване на сделката между испанския и италианския клуб, тя ще включва размяна на Депай с Хоакин Кореа.

Според източника, 28-годишният Кореа и двата отбора вече са се договорили, но все още се чака съгласието на Депай.

Нидерландецът се присъедини към Барселона като свободен агент от френския Олимпик Лион през лятото на 2021-а, а договорът му изтича на 30 юни тази година.

Той записа четири гола и една асистенция в осем мача за каталунците от началото на сезона.

Мемфис Депай бе свързван и с трансфер в Атлетико Мадрид след раздялата на испанския клуб с Жоао Феликс.

Контрактът на Хоакин Кореа с Интер е до юни 2025 година. Той бе привлечен от Лацио през 2021-а.

Бетис взе гол аванс срещу Фиорентина в Испания (ВИДЕО)

Бетис победи Фиорентина с 2:1 в първия мач между двата тима от полуфиналите в Лигата на конференциите

Закъсалият Тотнъм капарира място на финала в ЛЕ (ВИДЕО)

"Шпорите" надвиха хита Бодьо Глимт

Челси прегази Юргорден с четири гола и вече мисли за финала в ЛК (ВИДЕО)

Челси постигна категорична победа с 4:1 при гостуването на Юргорден в Стокхолм в първия полуфинален мач от Лигата на конференциитe

Юнайтед громи в Билбао за финал в Лига Европа (ВИДЕО)

Спорен червен картон вбеси "Сан Мамес"

Брентфорд шокира Нотингам като гост и ги остави извън зона "Шампионска лига"(ВИДЕО)

Брентфорд победи Нотингам Форест с 2:0 като гост в мач от 34-ия кръг на Висшата лига

Гуардиола с коментар за Роди и Холанд

Нападателят се подобрява, но остава аут засега

Кметът на Лондон кара Челси да строи нов стадион

Кметът на Лондон Садик Хан отправи покана към ръководството на Челси да започне преговори за нов стадион

Вдигат двойно заплатата на Груев

Халфът с клауза в договора при промоция за Висшата лига

Аморим: Дори да спечелим Лига Европа, няма да си спасим сезона

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим призна, че първият му сезон на „Олд Трафорд“ е провал — дори и отборът да спечели Лига Европа