Барса и Ювентус са на опашката за Лаказет

Барса и Ювентус са на опашката за Лаказет

Нападателят е отказал да преподпише с Арсенал

 Спекулациите около бъдещето на Александър Лаказет в Арсенал продължават. Според Calciomercato, френският нападател ще напусне „топчиите“ през лятото, а кандидати за подписа му са Барселона и Ювентус.

„Артилеристите“ искат Лаказет да подпише нов договор с клуба, но той е решил да търси друго предизвикателство за кариерата си.

Атлетико Мадрид също бе сред кандидатите за французина, но за момента Барселона и Ювентус са основните претенденти. До този момент през сезона Лаказет реализира девет попадения в 23 мача във Висшата лига.

Край на сагата: Симеоне остава в Атлетико

Аржентинецът бе свързван с Интер

Бивш селекционер на Англия си намери работа на 78

Рой Ходжсън се завръща в професията

Каземиро: Наслаждавам се на престоя в Юнайтед

Бразилецът си тръгва след края на сезона

Реал Мадрид няма намерение да привлича Родри

Позицията на Реал Мадрид относно евентуален трансфер на Родри остава непроменена и испанският клуб все още няма намерение да подписва договор с халфа на Манчестър Сити, съобщава вестник АС в петък.

Ювентус прати съгледвачи за Левандовски

Италианският футболен гранд Ювентус изпрати свои представители в Полша, за да гледат нападателя Роберт Левандовски, който продължава да бъде свързван с тима от Серия А, съобщава „Гадзета дело Спорт“.

Косово мечтае за Мондиал 2026(ВИДЕО)

По-малко от десетилетие мина, откакто Косово за първи път игра в квалификационен мач за Световното първенство, а сега са на един мач от място на тазгодишните финали на Мондиала в Северна Америка, пише агенция Ройтерс.