Барса предлага нов договор на желан от Байерн

Барса предлага нов договор на желан от Байерн

Договорът на Араухо изтича през 2026-а

Барселона ще опита да задържи защитника Роналд Араухо за още дълго в клуба.

Авторитетният италиански журналист Фабрицио Романо съобщи, че каталунците вече подготвят новия договор на уругвайския футболист, тъй като настоящият е до 30 юни 2026-а.

Новата сделка с 24-годишния бранител, който може да играе както в центъра, така и на десния бек, е приоритет за каталунците.

Самият Араухо е следен от Байерн вече втора година, а настоящият старши треньор на тима Томас Тухел не крие, че би искал да го види в състава си.

Този сезон той е участвал в 12 двубоя от всички турнири. В тях е вкарал един гол и е получил два жълти картона за 930 минути на терена.

Билетите за финала в Мюнхен започват от 90 евро

Интер ще се изправи срещу Пари Сен Жермен на 31 май на „Алианц Арена“ в Мюнхен в спор за трофея на Шампионската лига.

Луис Енрике: Целта ми тук е да пиша история с ПСЖ

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че отборът му заслужено е на финала в Шампионска лига

Донарума: Станахме по-добър отбор без Мбапе

Вратарят на Пари Сен Жермен Джанлуиджи Донарума смята, че отборът се е променил за добро след напускането на звездата Килиан Мбапе миналото лято

Йодегор: Искахме нещо голямо

Халфът на Арсенал Мартин Йодегор говори след отпадането на 1/2-финала в Шампионската лига и загубата с 1:2 в реванша с Пари Сен Жермен

Мареска потвърди: В пълен състав сме за реванша с Юргорден

Мениджърът на Челси даде пресконференция преди сблъсъка

Постекоглу отговори на Венгер по най-добрия начин

"Явно Тотнъм подлудява хората", коментира мениджърът на Спърс

Жорже Мендеш закъса яко, може да го съдят заради данъчни измами

Суперагентът има сериозни проблеми

Лапорта: Не сме на финала в Шампионската лига заради съдийски грешки

Президентът на Барса изпрати съобщение до феновете

Сринаха от критики Роналд Араухо от Барселона

Бранителят бе подхванат от феновете