Барса вади €40 млн. за халф на Ница

Барса вади €40 млн. за халф на Ница

"Орлетата" искат Бен Арфа за заместник на Жан Сери

Испанският футболен гранд Барселона отправи ново предложение на стойност 40 милиона евро за полузащитника Жан Микаел Сери от Ница, съобщава "Le 10 Sport".

Каталунците се надяват да финализират сделката за 26-годишния плеймейкър в оставащите четири дни до края на летния трансферен прозорец.

Котдивоарският национал записа 7 попадения и 9 асистенции в 39 мача на Ница през миналия сезон, а през настоящата кампания той вече се отличи с 3 голови подавания в 6 срещи на тима.

Френският клуб по принцип е готов да продаде играча, но условието е преди това да договори привличането на бившия си халф Бен Афра от ПСЖ.

Арсенал привлича Влахович от Ювентус със свободен трансфер

Арсенал проявява интерес към нападателя на Ювентус Душан Влахович пише "Мундо Депортиво".

Дани Карвахал напуска Реал Мадрид

Капитанът на Реал Мадрид - Дани Карвахал, ще напусне в края на сезона на испанската футболна Ла Лига, съобщиха от „Кралския клуб“.

Хари Кейн готов да подпише нов договор с Байерн Мюнхен

Хари Кейн е готов да обвърже дългосрочното си бъдеще с Байерн Мюнхен, но капитанът на националния отбор на Англия е поставил важно финансово условие за подписа си.

Има сделка: Моуриньо се разбра с Реал, остава само подписът

Жозе се завръща в Мадрид

Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп