Барселона договори продажбата на защитник

Барселона договори продажбата на защитник

Във Висшата лига

Английският футболен клуб Борнемут привлече Хулиан Араухо от испанския Барселона с трансфер за около 10 милиона евро, пишат медии в двете страни. Той е подписал договор до лятото на 2029. 

Араухо, който играе като десен бек, няма професионални мачове за Барселона, който го привлече през 2023. В последствие мексиканският национал бе преотстъпен на Лас Палмас, за който записа 28 мача и два гола. Преди това Араухо е изиграл 109 двубоя за американския Лос Анджелис Галакси.

Араухо е преминал през всички младежки формации на националния тим на САЩ. Той обаче играе за Мексико и има 13 мача с отбора. 

Гуардиола: Време е да си починем и да се успокоим

Пеп Гуардиола заяви, че Манчестър Сити трябва да си даде спокойствие преди следващия сезон във Висшата лига

Киву: Подценихме съперника

Наставникът на Интер - Кристиан Киву, не скри разочарованието си след поражението с 0:2 от Флуминензе

Реал (Мадрид) взе решение за халф

Нико Пас остава в Комо

Карвахал е готов да се завърне в игра

Защитникът на Реал Мадрид Дани Карвахал заяви, че е готов за игра след повече от осем месеца отсъствие

Винченцо Монтела остава селекционер на Турция

Селекционерът на турския национален отбор Винченцо Монтела удължи договора си до края на 2028-а година

Милан обяви още един напускащ, двама халфа се връщат

От Милан обявиха раздялата с десния бек Алесандро Флоренци, който си тръгва като свободен агент след изтичането на своя договор

Двама контузени в лагера на Апоел БШ преди мачовете с Левски

Основен защитник продължи договора си със съперника на „сините“

ОБРАТ: Трансферът на Нико Уилямс в Барселона е блокиран

Преговорите между Барселона и звездата на Атлетик Билбао Нико Уилямс са в застой заради продължаващите финансови проблеми на каталунците, съобщиха редица испански издания

УЕФА изхвърли трети отбор от евротурнирите

Словашкият Дунайска стреда няма да играе в Лигата на конференциите