Барселона не се отказва от Кимих

Барселона не се отказва от Кимих

Каталунците ще пратят нова оферта за немския национал

Барселона възнамерява да отправи оферта за дефанзивния полузащитник на Байерн Йозуа Кимих през лятото, съобщава "Мундо Депортиво".

Според източника 29-годишният футболист е приоритет за каталунския клуб. Кимих е привлякъл погледите на треньорския щаб на Барселона със своите техническа и тактическа грамотност, физическа мощ и натрупания опит с баварците в европейските турнири.

Втори в списъка на каталунците за позицията на опорен халф е 30-годишният Гуидо Родригес от Бетис, с когото вече има устна договорка.

Кимих премина в Байерн от Щутгарт през юли 2015 година за сумата от 8,5 милиона евро. Този сезон Кимих изигра 39 мача, вкара 2 гола и направи 10 асистенции.

Барселона се сгромоляса и загуби от Сосиедад с 1:2 (ВИДЕО)

Барселона допусна неочаквана грешна стъпка, губейки с 2:1 от Реал Сосиедад в двубой от 20-ия кръг на Ла Лига

Фюлкруг се отпуши, Милан надви Лече с 1:0 (ВИДЕО)

Милан постигна минимална победа с 1:0 над Лече благодарение на дебютното попадение на Никлас Фюлкруг с екипа на "росонерите"

Лацио измъква звездата на Верона под носа на Юве и Интер?

Лацио се опитва да изпревари своите съперници от Серия А в надпреварата за нападателя на Верона - Джоване, като „бианкочелестите“ работят по креативно решение, за да си осигурят предимство пред конкуренцията още през януари

Селта с класика срещу 10 от Райо Валекано (ВИДЕО)

Отборът от Виго продължава борбата си за европейските клубни турнири

ПАОК с нов успех в отсъствието на Десподов (ВИДЕО)

Тимът на българина оглави класирането в Гърция

Десподов не игра при успех на ПАОК

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов остана извън групата, при победата на ПАОК с 3:0 над ОФИ Крит.