Барселона се завръща на "Камп Ноу“ през септември

Барселона се завръща на "Камп Ноу“ през септември

Барселона планира да се завърне на обновения клубен стадион "Камп Ноу" през септември за мачовете от Ла Лига срещу Валенсия и Хетафе, съобщава "Марка".

Каталунският клуб е подал заявление за домакинство на мачовете на 14 и 21 септември на своята арена. Планирано е това да са първите мачове на "Камп Ноу“ след реконструкцията. Засега обаче посещаемостта ще бъде ограничена до 30 000 зрители, тъй като предстоят още довършителни работи.

Барселона планира да увеличи посещаемостта до 45 000 зрители с течение на времето, а след това до 60 000.

"Камп Ноу“ беше затворен за реконструкция през лятото на 2023 г. Оттогава отборът играе на олимпийския стадион "Луис Компани“.

Флик уточни всички подробности по новия си договор

С Барселона

Нико Уилямс се размина с тежка контузия

Крилото ще бъде на линия за Мондиал 2026

Левандовски за бъдещото си в Барселона: Може би е и време да се насладя на живота

Договорът на нападателя на Барселона Роберт Левандовски изтича в края на сезона и той вероятно няма да бъде подновен, тъй като полският национал навършва скоро 38 години.

Дибала напуска Рома

Аржентинският нападател на Рома Пауло Дибала загатна, че вероятно ще се раздели с клуба след края на сезона.

Моуриньо се връща в Реал Мадрид

Старши треньорът на Бенфика Жозе Моуриньо ще се завърне в Реал Мадрид в края на сезона, съобщава COPE.

Куртоа към феновете на Реал Мадрид: Разстроени и разочаровани сме, точно като вас

Вратарят на Реал Мадрид Тибо Куртоа се обърна към феновете на отбора след загубата с 0:2 от Барселона в 35-ия кръг на испанската Ла Лига.