Барселона се завръща на "Камп Ноу“ през септември

Барселона се завръща на "Камп Ноу“ през септември

Барселона планира да се завърне на обновения клубен стадион "Камп Ноу" през септември за мачовете от Ла Лига срещу Валенсия и Хетафе, съобщава "Марка".

Каталунският клуб е подал заявление за домакинство на мачовете на 14 и 21 септември на своята арена. Планирано е това да са първите мачове на "Камп Ноу“ след реконструкцията. Засега обаче посещаемостта ще бъде ограничена до 30 000 зрители, тъй като предстоят още довършителни работи.

Барселона планира да увеличи посещаемостта до 45 000 зрители с течение на времето, а след това до 60 000.

"Камп Ноу“ беше затворен за реконструкция през лятото на 2023 г. Оттогава отборът играе на олимпийския стадион "Луис Компани“.

Капитанът на Манчестър Юнайтед остава в клуба

Португалецът остава при “червените дяволи” въпреки интереса към него от Саудитска Арабия

Ливърпул отново удари на камък със звездата на РБ Лайпциг

“Биковете” отхвърлили и втората оферта на “червените”

Официално: Арсенал откупи защитник на Байер Леверкузен

Еквадорецът остава в Северен Лондон срещу сумата от 40 милиона евро

Йълдъз със закана за последния мач на Турция на Мондиал 2026

“Уверен съм, че ще вкараме гол”

Реал Мадрид определи бъдещето на звездата на Комо

Аржентинският национал се завръща на “Бернабеу”

Французин намалява заплатата си, за да играе в ПСЖ

Италианският Ювентус не се отказва от сделка за нападателя на Пари Сен Жермен Рандал Коло Муани, а последните информации твърдят, че французинът е готов да намали заплатата си, за да улесни завръщането си в гранда от Торино.