Барселона ще почака: Реал Мадрид с късен обрат и драма срещу Майорка (ВИДЕО)

Барселона ще почака: Реал Мадрид с късен обрат и драма срещу Майорка (ВИДЕО)
Източник: БГНЕС

“Белият балет” отложи празненствата в Каталуния

Реал Мадрид триумфира драматично над Майорка и ще отложи с поне още ден празненствата в Барселона по повод шампионската титла в Ла Лига. “Кралете” изостанаха в срещата, но впоследствие демонстрираха непримирим дух и в последната секунда на сблъсъка младият Рамон Якобо донесе победата на домакините, които си доближават на 4 точки от Барселона, 3 кръга преди края на първенството в Испания.

Още в 3-тата минута Ендрик разполагаше с отлична възможност да открие резултата, останал до голяма степен сам срещу вратаря, но отлична намеса на Лео Роман запази равенството.

Така се стигна до 11-ата минута, когато отскочила топка в наказателното поле на “белия балет” бе превъзходно засечена от защитника Мартин Валент, който с удара си преодоля Тибо Куртоа и изненадващо Майорка поведе на “кралете”.

Малко по-късно вратарят на гостите Лео Роман блесна с второ невероятно спасяване, за да парира изстрел на Джуд Белингам в долния десен ъгъл, с което остави тима си в лирерската позиция в срещата.

В 68-ата минута Лука Модрич с отлично подаване Килиан Мбапе, който преодоля серия от съперникови защитници и завърши с удар в близкия ъгъл, превърнал се в изравнителен гол за Реал Мадрид.

Арсенал не остави шансове на Байер в Лондон (ВИДЕО)

“Артилеристите” доминираха и спечелиха с 2:0

Стабилен Реал изхвърли Манчестър Сити от Шампионската лига (ВИДЕО)

Класно представяне на мадридчантие

ПСЖ удари болезнено Челси и на “Стамфорд Бридж”(ВИДЕО)

Парижани продължават към 1/4-финалите в Шампионска лига с общото 8:2

Симеоне: Очакваме да ги нараним

Наставникът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне увери, че отборът му няма да се повлияе от преднината си от 5:2 срещу Тотнъм преди реванша им в Лондон от 1/8-финалите на Шампионската лига.

Спортинг повярва в магията на ШЛ и обърна Бодьо/Глимт (ВИДЕО)

Португалският шампион се завърна от 0:3 до място на 1/4-финалите

Компани изключи подценяване на Аталанта

Старши треньорът на Байерн Мюнхен Венсан Компани разкри, че най-вероятно Йонас Урбиг ще бъде титулярният страж в утрешния реванш срещу Аталанта от 1/8-финалите на Шампионската лига.