Байерн Мюнхен иска Кепа под наем

Байерн Мюнхен иска Кепа под наем

Вратарят на Челси е отворен към подобен трансфер

Шампионът на Германия Байерн Мюнхен е в напреднали преговори за привличането на вратаря на Челси Кепа Арисабалага, съобщи авторитетният журналист Флориан Плетенберг в своя Tуитър.

Баварците ще опитат да вземат испанския вратар под наем, най-вероятно с опция за закупуване. Байерн се насочи към Арисабалага за заместник на Ян Зомер, който напусна клуба.

Старши треньорът на мюнхенския тим Томас Тухел, който познава испанеца от работата в Челси, е предложил на ръководството на Байерн да подпише с Арисабалага.

28-годишният Арисабалага има договор с Челси до юни 2025 г.

Роналдо: Сбогом, Диого и Андре

„Няма някаква логика", написа португалецът

Шефът на португалския футбол: Съкрушени сме

“Много повече от невероятен играч", каза Педро Проенса

Ливърпул с официално съобщение за Диого Жота

"Съкрушени сме", написаха мърсисайдци

Стана ясна причината за трагедията с Диого Жота

Футболистът почина в катастрофа

ТРАГЕДИЯ! В катастрофа загина Диого Жота

28-годишният португалски нападател на Ливърпул, Диого Жота, е починал тази сутрин при тежка автомобилна катастрофа в провинция Самора, Испания.

Милан иска да привлече нападателя на Аталанта Матео Ретеги

Милан прави офанзива да привлече централния нападател на Аталанта и италиански национал Матео Ретеги, пише вестник "Гадзета дело Спорт".

Апоел в пълна бойна готовност за мача с Левски

Травмите на капитана Мигел Витор и на Дан Битон не са сериозни и те ще бъдат на разположение на Апоел (Беер Шева) за първия мач с Левски от началния квалификационен кръг на Лига Европа  на 10 юли на стадион "Георги Аспарухов" в София.

Официално: Байер Леверкузен привлече защитник на Ливърпул

Джарел Куанса подписа с "аспирините"

Ливърпул няма да продава Луис Диас

"Червените" са били категорични пред Байерн