Байерн опита да привлече звездата на Щутгарт

Байерн опита да привлече звездата на Щутгарт

Ник Волтемаде е желан от "баварците"

Байерн Мюнхен прави опити да привлече младата звезда на Щутгарт – Ник Волтемаде, твърди авторитетното издание „Kicker“. „Швабите“ обаче, искат колосална сума за национала на Германия.

Сумата, която Щутгарт иска от Байерн за Волтемаде, е 100 милиона евро, докато баварският колос е очаквал да може да вземе 23-годишния футболист за двойно по-малко пари.

Договорът на исполина с Щутгарт е до лятото на 2028 г., което дава спокойствие на ръководството на клуба, че може да иска сериозна сума за него от потенциалните желаещи.

Самият Волтемаде е отворен за трансфер на „Алианц Арена“ и дори се твърди, че вече се е договорил за 5-годишен договор с Байерн и заплата по 10 милиона евро на сезон.

Мъри Стоилов и Гьозтепе се разминаха с участие в Европа

Загуба от Самсунспор в последния кръг сложи край на надеждите за “гьоз-гьоз”

Бомба от Острова: Шаби Алонсо поема Челси

Очаква се финализирането по назначаването на испанеца

Щутгарт се завърна в Шампионската лига, Хайденхайм и Санкт Паули изпаднаха (ВИДЕО)

Щутгарт се завърна в Шампионската лига по футбол, след като завърши наравно 2:2 срещу Айнтрахт Франкфурт и финишира на четвърто място в класирането.

Манчестър Сити подчини Челси на “Уембли” и вдигна ФА Къп (ВИДЕО)

Страхотен гол на Семеньо подпечата трофея за “гражданите”

Селтик шампион на Шотландия след драма срещу Хартс (ВИДЕО)

Селтик стана шампион на Шотландия за рекорден 56-ти път в историята. В мач от 38-ия кръг отборът от Глазгоу победи драматично с 3:1 след обрат на свой терен Хартс.

Арбелоа: Ще се радвам да видя Моуриньо отново у дома

Треньорът на Реал коментира евентуалното завръщане на Жозе в Мадрид