Бенатия: Бяхме ограбени!

Бенатия: Бяхме ограбени!
Източник: БГНЕС

Спортният директор на Олимпик Марсилия Мехди Бенатия твърди, че отборът му е бил "ограбен" в края на мача от Шампионската лига в сряда вечер срещу Аталанта, след като съдиите не отсъдиха дузпа в полза на домакините

Аталанта се изкачи на 16-то място в класирането на Шампионската лига благодарение на победата си с 1:0 като гост срещу Марсилия в сряда вечер.

Лазар Самарджич отбеляза единствения гол в мача, който падна в 90-ата минута след силни претенции на Марсилия за дузпа след предполагаема игра с ръка от Едерсон.

Бенатия, бивш играч на Ювентус, а сега работещ като спортен директор в Марсилия, няма съмнения, че френският отбор е трябвало да получи дузпа в последната минута на редовното време.

"Това е чиста дузпа, всички видяхме, че ръката на Едерсон беше в неестествена позиция“, каза Бенатия след края на мача.

"Това е вторият път, в който страдаме след толкова деликатно решение. Всъщност, по време на мача срещу Реал Мадрид, съдията отсъди съмнителна дузпа за противника, но срещу Аталанта бяхме ограбени", добави той.

Помощникът на Дешан: Момчетата искаха да направят нещо специално за Дидие

"Всички сме щастливи от победата и доволни, че той отново ще бъде при нас", каза Ги Стефан

Де ла Фуенте: Гордея се с този отбор, вече сме 34 мача без загуба

„Беше труден, много интензивен мач", каза селекционерът на Испания

Италианско дерби за Джон Стоунс

Интер се включи в битката за подписа на английския национал Джон Стоунс, който е свободен агент след раздялата си с Манчестър Сити

Байерн Мюнхен и Лаймер се разбраха за новия договор

Австрийският защитник Конрад Лаймер ще продължи договора си с Байерн Мюнхен, след като продължителните преговори стигнаха до финал, съобщава телевизионният оператор Sky Germany

Милан е все по-близо до Гонсало Рамош

Милан е много близо до привличането на португалеца Гонсало Рамош от европейския шампион Пари Сен Жермен, пише вестник "Гадзета дело Спорт"

ОФИЦИАЛНО: Милан назначи нов директор

Милан официално назначи Масимо Калвели за нов главен изпълнителен директор на клуба, като промените в ръководството на „росонерите“ продължават с пълна сила след разочароващия сезон