Бербатов: Кейн да внимава, когато реши да напусне Тотнъм

Бербатов: Кейн да внимава, когато реши да напусне Тотнъм

"Подаването на молба за трансфер е различно преживяване за всеки футболист", коментира българинът

Бившият национал Димитър Бербатов предупреди английската звезда Хари Кейн, че го очакват тежки разговори с боса на тима Даниел Леви. Както е известно, английският национал пожела да напусне „шпорите” след края на сезона.


В подобна ситуация преди години изпадна и самият Бербатов, който тогава подаде молба за трансфер в опит да уреди преминаването си в Манчестър Юнайтед. Българинът призна, че това е напрегнат момент за всеки един футболисти и предупреди Хари Кейн, че го очакват напрегнати разговори с клубната управа.


„Подаването на молба за трансфер е различно преживяване за всеки футболист. Някои играчи са уверени, правят го с високо вдигната глава, а други са нервни и напрегнати. Когато аз подадох такава молба в Тотнъм се намирах някъде по средата на всичко това. Следвах своя път и това ми даваше увереност, за да не бъда нервен, но в същото време не бях супер уверен. Просто знаех, че това е нещо, което трябва да се случи”, сподели той.


„Беше разочароващо за клуба и феновете, но това бе последната стъпка в моето развитие, която трябваше да направя, и я направих. Беше толкова отдавна и ми е трудно да си спомня какво точно се случи, но тогава бях с моя агент и адвокат, подадохме молбата и имах доста напрегната среща, но останалото е история. Беше странен момент, защото осъзнаващ, че това е разочароващо за хората, но трябва да си силен и да следващ пътя си. Това се случва във футбола”, каза още Бербатов.

Голям шок за Севиля! Наказаха треньора за цели 7 мача

Причина за санкцията станаха хаотичните сцени и разгорещена конфронтация със съдията

Президентът на Олимпик Марсилия напусна клуба

Драматичните събития в Олимпик Марсилия през последните дни достигнаха своята логична развръзка

Роби Кийн: Теренът не може да ни е оправдание

Старши треньорът на Ференцварош Роби Кийн заяви, че състоянието на терена в Разград няма да бъде фактор за представянето на неговия отбор в предстоящия сблъсък с Лудогорец от плейофите в Лига Европа

Юнайтед са категорични, че ще продадат Санчо

Манчестър Юнайтед взе окончателно решение за бъдещето на Джейдън Санчо на фона на настоящия му престои под наем в Астън Вила, информира вестник The ​​Sun

Барселона иска да задържи Рашфорд, но Юнайтед продължава да отказва отстъпки

28-годишният Маркъс Рашфорд се възползва максимално от шансовете, които му предоставя треньорът Ханзи Флик в Барселона

Контузията на Десподов се оказа по-сериозна от очакваното

Мускулната контузия, която измъчва капитана на българския национален отбор Кирил Десподов, ще се окаже по-сериозна, отколкото се смяташе първоначално