Бербатов: Крещя от яд заради Тотнъм

Бербатов: Крещя от яд заради Тотнъм

Ето защо и какво смята българинът за бившия си отбор

Димитър Бербатов сподели любопитни мисли за ситуацията в Тотнъм, където изгря неговата звезда във Висшата лига. Именно с екипа на "шпорите" таранът бе забелязан от Сър Алекс Фъргюсън, който по-късно го привлече в Манчестър Юнайтед.

 

Затова и Митко не крие симпатиите си към лондонския клуб.

 

"Искам Тотнъм да спечели трофей, какъвто и да е трофей, за да може, когато попитат даден играч, дали иска да напусне, да каже, че е на правилното място. Трябва обаче да спечелят нещо скоро, ако искат отборът да спре да си задава въпроса, дали трябва да напуснат, за да имат успех. Както направихме аз, Лука Модрич, Гарет Бейл... Но не искам да си задават този въпрос, искам да спечелят нещо", коментира Берба.

 

"Последният път, когато Тотнъм спечели нещо беше преди 11 години, аз бях там. А имат всичко, за да го направят. Страхотен треньор, новият стадион идва, страхотни играчи. Заради това се дразня и крещя по телевизора", добави голмайстор №1 за всички времена в националния отбор.

Луис Енрике искал да напусне стадиона при 0:2

След обрата на Пари Сен Жермен срещу Монако (3:2), треньорът на парижани Луис Енрике призна, че при 0:2 в първите минути е имал желание да си тръгне от стадиона в компанията на съпругата и децата си, пише вестник "Льо Паризиен".

Бенфика се защити с ВИДЕО за расисткия скандал

От Бенфика пуснаха видео клип в профилите си в социалните мрежи с цел да защитят играча си Джанлука Престиани, който бе обвинен от голмайстора на Реал Мадрид Винисиус Жуниор в расистка обида и, че е нарекъл "маймуна" в мача от Шампионската лига, завършил 1:0 за испанския гранд.

Винисиус избухна: Расистите са страхливци

Първият мач между Бенфика и Реал Мадрид от плейофите на Шампионската лига беше прекъснат за близо десет минути заради расистки обиди след единственото попадение на Винисиус Жуниор от испанския гранд за успеха с 1:0, като бразилецът се оплака, че е бил наречен "маймуна" от аржентинеца Джанлука Престиани, предаде АФП.

Нова порция от плейофите на Шампионската лига тази вечер

Тази вечер ще се изиграят четири срещи от плейофната фаза на Шампионска лига, като ответните мачове са след седмица.

Борусия (Дортмунд) закъсня, но не прости на Аталанта в Шампионската лига (ВИДЕО)

„Жълто-черните“ спечелиха с 2:0

Реал взе сладък реванш от Бенфика след огромни ексцесии (ВИДЕО)

Винисиус вкара победния гол и се забърка в нов расистки скандал