Бербатов може да е счупил ребро срещу Рединг

Мениджърът на Фулъм Мартин Йол разкри, че българският нападател Димитър Бербатов може да е счупил ребро по време на равенството 3:3 срещу Рединг по-рано днес, съобщава „Скай Спортс”.

Бербатов бе забелязан да се държи за гърба си в някои моменти от първото полувреме и се смяташе, че нападателят може да бъде заменен на почивката. Въпреки това, българинът остана на терена и дори отбеляза третия гол за Фулъм.

”Беше трудно, защото мисля, че Бербатов счупи ребро”, коментира Йол. „Смятахме, че той може да излезе на полувремето, но му бе бита инжекция, за да продължи”.

Мениджърът на Фулъм също така бе разочарован, че отборът му не е успял да спечели трите точки от мача срещу „кралските поданици”.