Бербатов под въпрос за лондонското дерби

Бербатов под въпрос за лондонското дерби

Мартин Йол заяви, че ще реши дали да включи българина в състава непосредствено преди мача

Димитър Бербатов е под въпрос за лондонско дерби между Уест Хем и Фулъм.

Двубоят е в събота от 17:00 часа, а мениджърът на "котиджърс" Мартин Йол обяви, че българският нападател не се чувства добре, без да уточнява в какво се изразява това.

Решението за участието на Бербатов, който има само един гол във ВЛ този сезон, в ключовия мач ще бъде взето след късен фитнес тест.

Йол пък призна, че се страхува да не бъде уволнен. По думите му това е твърде вероятно при загуба срещу "чуковете".

От началото на сезона Фулъм има едва три успеха и е 18-и в класирането, като е в серия от четири поредни поражения.

Стоилов се събира с бивш играч на Левски

Треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов реши кой да бъде заместник на напускащия бивш защитник на ЦСКА 1948 - Елитон

Аморим наследява Моуриньо в Бенфика

Рубен Аморим е фаворит да стане следващият треньор на Бенфика

Нойер ще е титуляр за Германия на Мондиал 2030

След като Мануел Нойер попадна в разширения списък на Германия за Световното първенство през лятото, се очаква той да бъде и във финалния списък

Мареска подписва със Сити за три години

Енцо Мареска е постигнал пълно съгласие с ръководството на Манчестър Сити за това да бъде новият мениджър на клуба, съобщи журналистът Фабрицио Романо

Челси посреща борещият се за бъдещето си Тотнъм

Челси посреща Тотнъм в мач от предпоследния кръг на Висшата лига

Манчестър Сити увековечава Пеп Гуардиола

Манчестър Сити възнамерява да увековечи името на мениджъра Пеп Гуардиола