Бербатов със средна оценка за играта си срещу Ливърпул, Скоулс най-слаб за Юнайтед

Бербатов със средна оценка за играта си срещу Ливърпул, Скоулс най-слаб за Юнайтед

Българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов получи оценка 6 за играта си в дербито срещу Ливърпул, което бе спечелено от „мърсисайдци” с 2:0 на „Анфийлд”.

 

Българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов получи оценка 6 за играта си в дербито срещу Ливърпул, което бе спечелено от „мърсисайдци” с 2:0 на „Анфийлд”.

Такава оценка получиха и Карик, Гигс, Рууни и О’Шей. Най-високата оценка за Юнайтед получи Ван Дер Саар, който бе оценен с 8. Валенсия пък получи 7 за представянето си. С 5 бяха оценени Фърдинанд, Видич и Евра, а Пол Скоулс бе определен за най-слаб играч от Юнайтед и получи 4 за представянето си.

Най-добър за Ливърпул бе Фернандо Торес и той получи най-високата оценка – 8. Лукас Лейва, Йоси Бенаюн, Аурелио, Карагър и Рейна получиха също високи оценки за играта си – 8. Джонсън, Агер, Масчерано и Кайт бяха оценени с 6, а Инсуа бе определен за най-слаб от състава на домакините и получи 5 за представянето си.

 

Гвардиол преподписва със Сити до 2031г.

Защитникът Йошко Гуардиол е съгласен с нов договор с Манчестър Сити, според Фабрицио Романо

Няма почивка за националите от Байерн

Германските национали на Байерн Мюнхен, водени от капитана на националния отбор Йозуа Кимих, започнаха предсезонната подготовка с медицински прегледи заедно с други играчи, участвали на Световното първенство в Северна Америка това лято.

Олимпик Марсилия иска защитник на Реал Мадрид

Олимпик Марсилия може да привлече защитника на Реал Мадрид Раул Асенсио, според Mundo Deportivo.

Манчестър Юнайтед взе 19-годишен вратар

Английският футболен клуб Манчестър Юнайтед официално обяви трансфера на вратаря Кит Маргетсън от Суонси Сити.

Неста: Синът ми не може да повярва, че някога сме били световни шампиони

Легендарният защитник на Лацио и Милан и националния тим на Италия Алесандро Неста направи равносметка на кариерата си и текущите проблеми на „скуадра адзура“ в специално подкаст интервю.

Мусиала остава в Байерн

Байерн и обкръжението на халфа Джамал Мусиала нямат планове да се разделят през текущия трансферен прозорец, според вътрешен човек Фабрицио Романо.