Бербатов ще има нов съотборник от Гана

Бербатов ще има нов съотборник от Гана

Дерек Боатенг идва на "Крейвън Котидж" от украинския Днепър

Димитър Бербатов ще има нов съотборник във Фулъм още в следващите няколко часа. Ганайският национал Дерек Боатенг е в Лондон да премине медицински прегледи преди да подпише с „котиджърс”.

Дерек Боатенг е играч на украинския Днепър, който е воден от испанеца Хуанде Рамос. Още през лятото Фулъм водеше преговори за халфа, но през август сделката пропадна в последния ден от трансферния прозорец.

Сега отборът на Димитър Бербатов е договорил халфа с Днепър, а всички документи ще са готови до сни.

Мартин Йолд отдавна харесва играта на ганаеца, който освен в центъра, може да играе и като централен защитник.

Дерек Боатенг е играл за Панатинайкос, Бейтар Йерусалим, Кьолн и Хетафе. За Гана има 40 мача с националния екип. 
Играч на Барселона падна от автобуса по време на парада

Защитникът изгуби баланс при празненствата

Реал Мадрид си хареса “новия Тони Кроос”

Германецът лично е препоръчал играча на “белия балет”

И Салах се застъпи за Трент Алекзандър-Арнолд

Трент Алекзандър-Арнолд не заслужава освиркванията от трибуните на "Анфилд", заяви неговият съотборник в английския футболен клуб Ливърпул - Мохамед Салах.

Арсенал гони трансферен рекорд за нападател

Микел Артета намекна, че Арсенал е готов да постави нов клубен рекорд в преследването на нападател това лято.

Гуардиола недоволства от програмата във Висшата лига

Мениджърът на Сити разкритикува местната асоциация

Челси удари с 1:0 Ман Юнайтед (ВИДЕО)

"Сините" направиха още една крачка към Шампионска лига

Астън Вила е все по-близо до Шампионска лига (ВИДЕО)

Бирмингамци се наложиха с 2:0 над Тотнъм

Краев и Каза Пия завършиха сезона със загуба (ВИДЕО)

Българският национал изигра цял мач

Луис Енрике: Трябва да завършим сезона по най-добрия начин

"Предстои ни заключителната фаза от един дълъг цикъл", коментира треньорът на ПСЖ