Бербо и Рууни отново заедно (СНИМКА)

Бербо и Рууни отново заедно (СНИМКА)

Двамата направиха фурор в Юнайтед в два поредни сезона

Димитър Бербатов сподели снимка с бившия си съотборник в Манчестър Юнайтед Уейн Рууни. 
 
Бербатов е в Манчестър заедно с треньорите на Верея Александър Томаш, Тодор Кючуков и Константин Мирчев, с които са близки приятели и за чийто стаж в Юнайтед съдейства именно нападателят.
 
Очаква се 35-годишният футболист да проведе едноседмична подготовка заедно с останалите играчи на Юнайтед в базата им в Карингтън. За 4-годишния си престой при "червените дяволи" той спечели две титли във Висшата лига. В момента Бербатов е свободен агент, след като през лятото напусна гръцкия ПАОК. 
 
Двамата с Рууни бяха съотборници между 2008 и 2013 г. Българинът стана голмайстор на Висшата лига през сезон 2010/11 с по 20 гола с Карлос Тевес (Манчестър Сити). Същия сезон Рууни бе точен 11 пъти.  

В сезон 2009/10 пък Рууни вкара 26 гола, а Бербатов - 12. 

В събота "червените дяволи" гостуват на Уест Бромич. Срещата от 17-ия кръг започва в 19:30 ч

 

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон