Берлускони: Алегри отива в Рома

Берлускони: Алегри отива в Рома

Медиите в Италия твърдят, че Берлускони се шегува

Силвио Берлускони директно заяви, че Масимилиано Алегри ще си тръгне от Милан и ще поеме Рома.

От месеци насам се говори, че Алегри ще бъде освободен от „Сан Сиро”, а днес италианските медии цитират Берлускони, който казва, че раздяла наистина предстои.

„Алегри ще иде в Рома. Официално ще обявим това след мача със Сиена”, казва политикът, но не е ясно дали той е сериозен в думите си или говори иронично по повод появилите се слухове в тази насока.

Според „Гадзета дело спорт” и „Кориере дело спорт” това е шега, но никога не е ясно дали шегата няма да се превърне в истина. 
Манчестър Сити увековечава Пеп Гуардиола

Манчестър Сити възнамерява да увековечи името на мениджъра Пеп Гуардиола

Селтик губи точки заради феновете си

Селтик може да загуби точки по служебен път в началото на следващия сезон в Шотландия заради навлизането на фенове на отбора на терена след последния мач от наскоро завършилото първенство срещу Хартс, спечелен с 3:1 миналата седмица

Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът