Бетис и Алавес взеха по точка след 1:1 (ВИДЕО)

Селта и Хетафе също не се победиха – 2:2

Бетис завърши наравно 1:1 като гост срещу Алавес в двубой от деветия кръг от шампионата на Испания.

Андалусийци, които участват в груповата фаза на Лига Европа, поведоха чрез Айосе Перес в 32-ата минута, но автогол на Ектор Бейерин десет минути преди почивката възстанови равенството в мача.

Бетис завърши срещата в намален състав заради червен картон на Уилиан Жозе дълбоко в допълнителното време, показан заради неспортсменска проява.

Баските, които се без победа в пет поредни двубоя от Ла Лига, заемат 17-то място с 8 точки. Бетис е с 13 пункта на осмата позиция в Примера дивисион.

В друга среща от кръга Селта и Хетафе също не излъчиха победител, завършвайки наравно 2:2 във Виго.

Кристъл Палас отнесе безличен Юнайтед с 4:0 (ВИДЕО)