Бетис изгуби един от титулярите за мача с Лудогорец

Бетис изгуби един от титулярите за мача с Лудогорец

Луис Фелипе получи контузия срещу Атлетико Мадрид

Важен играч на Бетис отпадна за предстоящия мач с Лудогорец от Лига Европа в Разград. Мексиканският титулярен защитник Луис Фелипе получи контузия при загубата с 1:2 от Атлетико Мадрид и беше заменен принудително още в 20-ата минута. Според треньора Мануел Пелегрини 25-годишният футболист ще се върне в игра едва след Мондиал 2022.
 
Както е известно, Бетис е лидер в групата на Лудогорец с 10 точки. „Орлите“ са втори с актив от седем, докато Рома е на трета позиция с четири. При успех на „Хювефарма Арена“ в четвъртък „орлите“ ще си гарантират със сигурност участие в Лига Европа и през пролетта. 
Двама защитници напуска Реал Мадрид

Раул Асенсио и Фран Гарсия се очаква да напуснат Реал Мадрид това лято, предава авторитетният италиански журналист - Фабрицио Романо

Тотнъм влиза в преговори с Ливърпул за Гакпо

Тотнъм Хотспър е започнал разговори с Ливърпул относно възможността да привлече Коди Гакпо през летния трансферен прозорец

В Италия избраха нов президент на футбола

Италианският футбол има нов лидер в лицето на Джовани Малаго

Моуриньо поиска Мак Алистър от Ливърпул

Завърналият се начело на Реал Мадрид Жозе Моуриньо е определил Алексис Мак Алистър като основната си трансферна цел за подсилване на халфовата лития на „белите“ през лятото, твърди El Nacional

Ливърпул и Манчестър Юнайтед в дерби за подписа на Феликс Нмеча

Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията около халфа на Борусия Дортмунд Феликс Нмеча

Оярсабал: Важно бе Испания да обърне страницата

Селекционерът Луис де ла Фуенте призна, че „гордостта на играчите е била наранена“