Бетис с драматичен успех над Осасуна (ВИДЕО)

Иско герой при победата с 2:1

Бетис достигна до драматичен успех с 2:1 пред собствена публика срещу Осасуна в среща от 11-ия кръг от Примера дивисион.

Двe ключови изяви на Иско осигуриха ценната и драматична победа в полза на отбора от Андалусия.

Бившият футболист на Реал Мадрид и Севиля асистира за голмайстора Уилиан Хосе в края на първата част и "зелено-белите" взеха ценен аванс в резултата.

В самото начало на второто полувреме Уилиан хосе пропиля чиста възможност да се разпише за втори път във вратата на гостите от Памплона, които изравниха чрез Рубен Гарсия четири минути преди изтичане на редовното време.

Бетис япражни натиск срещу своя противник в търсене на успеха и в третата минута на продължението Иска с диагонален шут реализира победния гол за отбора от Севиля.

Бетис постигна две поредни победи в шампионата за първи път от октомври 2022 година и се намира на седмо място в класирането в Примера дивисион със 17 точки.

Осасуна е на 11-та позиция след шестата си загуба през кампанията.