Без изненада! Фенербахче громи в Истанбул (ВИДЕО)

Джеко с 2 гола за 4:0 над Спартак

Последният мач на Фенербахче в груповата фаза в Лигата на конференциите мина без сензация. Турският гранд се разправи с аутсайдера Спартак Търнава за 4:0 в другия двубой от група "H“ на турнира Лига на конференциите.

Интригата се запази до началото на второто полувреме. Ферди Кадиоглу откри резултата в 36-ата минута. В началото на втората част Фенербахче набързо реши всичко след автогол на Доминик Такач в 48-ата минута, като секунди преди това Душан Тадич пропусна дузпа за Фенербахче. Последва и двоен удар на Един Джеко в 60-ата и 61-ата минута.

За Търнава това е пета загуба в групата, като тимът приключва без спечелен мач. С успеха грандът от Истанбул прекъсна негативната си серия в групата, след като бе записал две поредни загуби и успя да спечели групата.