Бивш играч на Локо (Сф) пред трансфер в елита на Португалия

Бивш играч на Локо (Сф) пред трансфер в елита на Португалия

Десният бек има три оферти

Доскорошният футболист на Локомотив София Селсо Рапосо има три оферти от родната си Португалия, съобщава  „LPNoticias71“, цитиран от Dsport.

Десният бек, който прекара последните две години от кариерата си в „Надежа“, има едно предложение за Примейра лига и две за Сегунда, като имената на клубовете не се споменават.

За Локомотив София Селсо Рапосо изигра 52 мача, в които отбеляза два гол и добави седем асистенции.

Джаксън е дал “зелена светлина” на Нюкасъл

Нападателят има желанието да премине при “свраките”

Хари Магуайър с оптимистични мисли за новия сезон

“Искаме да сме успешни”, заяви защитник на Манчестър Юнайтед

Напрежение в ПСЖ, Донарума изваден от състава

Луис Енрике няма да ползва вратаря за Суперкупата на Европа

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит

Стоилов плаши Моуриньо с рекорд

Фенербахче гостува в Измир през уикенда

Сабах пълни стадиона за Левски

Половината места вече са продадени

Украинец от Рома става съотборник на Илия Груев

Английският Лийдс проучва ситуацията около нападателя на Рома Артьом Добвик и планира за изпрати оферта за украинеца, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport.

Тежка контузия за защитник на Борусия Д

Защитникът на Борусия Дортмунд Никлас Зюле вероятно е скъсал мускул на прасеца по време на приятелския двубой на германския тим срещу Ювентус в неделя в Дортмунд.

Тотнъм иска крило на Манчестър Сити

Тотнъм е започнал преговори с Манчестър Сити за трансфер на крилото Савиньо, съобщава информационната агенция PA.