Блатер назначи спортен журналист в предизборния си щаб

Блатер назначи спортен журналист в предизборния си щаб

Валтер де Грегорио ще отговаря за медийните изяви на Блатер преди битката му с Мохамед Бин Хаман за президенския пост на ФИФА на 1-ви юни.

Президентът на ФИФА Сеп Блатер назначи един от най-добрите спортни журналисти в Швейцария в предизборния си щаб, предава АП. Валтер де Грегорио ще отговаря за медийните изяви на Блатер преди битката му с Мохамед Бин Хаман за президенския пост на ФИФА на 1-ви юни. Бившият шеф на спортната редакция на швейцарския вестник "Блик" Валтер де Грегорио в момента води спортна рубрика в политическия седмичник "Die Weltwoche".

 

Блатер даде първото си интервю именно за Де Грегорио след избора на домакините на Мондиал 2018 и 2022 Русия и Катар. Сеп Блатер назначи и бившият журналист от ББС Брайън Алекзандър за свой съветник. 

ИСТОРИЯ В ПАРИЖ: ПСЖ би Байерн с 5:4 в луд екшън! (ВИДЕО)

След девет гола, всичко ще се реши с Мюнхен след седмица

Името на Енцо Фернандес отново стана обект на спекулации

Той беше заснет в Мадрид

Клоп каза своите фаворити на Мондиал 2026, сподели мнението си и за изненадите

Бившият наставник на Ливърпул няма търпение до началото на форума

Голям удар за Арсенал преди мача срещу Атлетико (Мадрид), Кай Хаверц е аут

Състоянието на офанзивния футболист не му позволява да играе

Сърна: Украйна ще се обедини зад Шахтьор на полуфинала в Лигата на конференциите

Спортният директор на "миньорите" вярва, че цялата страна ще гледа мача

Влахович се дърпа за Байерн, иска да остане в Ювентус

Нападателят на Ювентус Душан Влахович е склонен да удължи престоя си в Торино, като подпише нов краткосрочен договор, съобщава Gazzetta dello Sport