БОМБА: Перес предлага на Кристиано да се върне в Реал

БОМБА: Перес предлага на Кристиано да се върне в Реал

Догодина Меси и Роналдо може да се завърнат заедно в Ла Лига

Въпреки огромните пари, които взима в Ал Насър, в Саудитска Арабия, Кристиано Роналдо не се чувства щастлив. Португалецът не се радва, напротив, реагира на всяка малка провокация, нещо, което беше немислимо за такъв играч.

Роналдо е готов да си тръгне и разглежда всяка една възможност, поне така спекулират европейските медии. Кристиано иска да завърши кариерата си в родния си клуб Спортинг Лисабон.

Тези дни обаче португалецът получи телефонно обаждане от президента на Реал Мадрид Флорентино Перес, който му предложи да се върне на „Сантиаго Бернабеу“.

Флорентино Перес е предложил на Кристиано да стане посланик на испанския гранд. Все още не е ясно какво ще бъде окончателното решение на португалеца и дали това по някакъв начин ще му попречи на плановете с Ал Насър.

Алонсо: Искам Реал да завърши годината с победа

"Преминахме през труден период", каза Алонсо

Джакомо Распадори е дал съгласие си за трансфер от Атлетико Мадрид в Рома

Нападателят е пред завръщане на Апенините

Себастиан Алер отпадна от групата на Кот Д'Ивоар за Купата на африканските нации

Причината за това е контузия

Исак е обявен за най-добър играч на Швеция през 2025 година

Александър Исак спечели „Златната топка“

Гуардиола: Сега съм фокусиран върху Уест Хем

„След няколко дни ще играя голф с баща си - това е всичко“

Тиаго Силва може да се завърне в Челси

Бразилският защитник Тиаго Силва обяви официално намерението си да се раздели с Флуминензе и да се завърне в европейския футбол

Артета си пожела успех над Евертън за шестата годишнина в Арсенал

Мениджърът на футболния Арсенал Микел Артета иска да се поздрави с победа срещу Евертън за шестата си годишнина начело на тима

Слот е заровил томахавката със Салах

Напрежението около Мохамед Салах и бъдещето му в Ливърпул вече е в миналото

Барселона хвърли око на талант от Брюж

Барселона обмисля да привлече крилото на Брюж - Джеси Бисиву