Бордо се ядоса на бивша звезда на Лудогорец

Бордо се ядоса на бивша звезда на Лудогорец

Джонатан Кафу си навлече гнева на ръководството

Бившият нападател на Лудогорец - Джонатан Кафу, си навлече гнева на ръководството на Бордо, заедно със звездата Малком, който вероятно ще продължи кариерата си в Арсенал, и Отавио.

 

И тримата ще се обясняват на шефовете на клуба, а причината е клипче, на което демонстрират завидно настроение малко след домакинската загуба от Каен с 0:2. Направено е от Кафу, който е решил да го сподели в социалните мрежи, а това определено е вбесилно феновете на "жирондинците".

 

"Клубът остро осъжда публикуваното видео. Заради проявената липса на зрялост, солидарност и уважение към клуба съвсем скоро тримата играчи ще бъдат привикани да дадат обяснение", се казва в официалното становище на клуба.

ПАОК няма да тренира в Разград

Гърците с тактическо занимание на "Тумба"

Официално: Юрген Клоп с нов пост

Клоп се оттегли като мениджър на Ливърпул през 2023 г. и е ръководител на отдела за глобален футбол в Red Bull

УЕФА с видео за Десподов преди Лудогорец - ПАОК

Гърците сочени за фаворит в Разград

На Острова: Зиркзее и Мейну напускат Манчестър Юнайтед през януари

Нападателят пред трансфер в Рома, халфът иска да бъде преотстъпен

Изгоря стадионът на елитен клуб от Европа

Шокиращи кадри показа изпадналият Хака

Лацио и Рома в сблъсък за нападател

Распадори все по-близо до завръщане в Серия А

Българин с гол в Шампионска лига

Националът Кристиян Ирмиев блести за Кьолн

Решено е: Реал с Мбапе срещу Сити

Нападателят има 25 гола дотук през кампанията

„Реал“ Мадрид – „Манчестър Сити“ е тежка категория двубой  сред топ мачoвете в Шампионска лига

Програмата стартира в 19:45 часа в далечен Азербайджан