Борусия Дортмунд намери заместник на Хумелс

Борусия Дортмунд намери заместник на Хумелс

Валдемар Антон избра Борусия пред Байер Леверкузен

Борусия Дортмунд избра наследник на Матс Хумелс, който се разделя с клуба и ще напусне „Сигнал Идуна Парк“ като свободен агент през това лято.

Във връзка с тази раздяла, Борусия Дортмунд ще се подсили с настоящия германски национал Валдемар Антон, съобщи „Sky Sports“.

Доскоро се смяташе, че футболистът на Щутгарт ще премине в Байер Леверкузен на мястото на Йонатан Та, но от Борусия Дортмунд са склонили играча да облече екипа в жълто и черно.

От Дортмунд са предложили договор до 2028 г. на централния бранител, за когото клубът ще плати 22,5 милиона евро, колкото е откупната клауза на Антон с „швабите“.

Щутгарт вече е информиран за предстоящия трансфер, за да може на свой ред да потърси заместник на своя капитан.

През изминалия сезон Антон изигра 37 мача за Щутгарт, в които се отчете с 1 гол и 4 асистенции, като бе основна част от състава, който стигна до второто място в крайното класиране на Бундеслигата.

Ключов директор напуска Ювентус

Ювентус ще се раздели с генералния си мениджър Дамиен Комоли, съобщава италианският журналист Джанлука ди Марцио в четвъртък

ОФИЦИАЛНО: Реал Мадрид обяви Жозе Моуриньо

Жозе Моуриньо е новият треньор на Реал Мадрид, обявиха официално от клуба преди минути

Реал Мадрид е пратил оферта към Бернардо Силва

Европейският гранд Реал Мадрид е задействал мащабна операция по привличането на португалската звезда Бернардо Силва и вече е изпратил официално предложение до футболиста, гръмна авторитетният италиански инсайдър Фабрицио Романо

Тедеско: От Болоня ме търсиха още преди 2 години

Новият треньор коментира назначението си

ПСЖ също се нареди на опашката за Олисе от Байерн

Парижкият клуб вярва, че може да убеди френския национал да се присъедини към тях

Мората е сигурен, че Ямал ще разкрие потенциала си на Мондиал 2026

"Въпросът не е къде е таванът му"