Божинов с добър дебют за Антверп

Божинов с добър дебют за Антверп

Росен Божинов дебютира като титуляр за белгийския Роял Антверп

Росен Божинов дебютира като титуляр за белгийския Роял Антверп. Нашият защитник получи шанс да започне от първата минута в мача срещу Кортрийк и се представи стабилно.

Бившият футболист на ФК ЦСКА 1948 получи жълт картон в средата на второто полувреме, а отборът му спечели с 2:1 и заема второ място в класирането на белгийската Юпилер лига.

Старши треньорът на Роял Антверп Йонас Де Рьок гласува доверие на Божинов заради отсъствието на ветерана Тоби Алдервейрелд.

Българинът действаше като дясностоящ централен бранител и имаше няколко важни намеси.

Припомняме, че Антверп е един от най-големите европейски кошмари на Левски, след като през септември 1989 г. обръща сините с 4:3 и ги елиминира за Купата на УЕФА, въпреки че до 90-ата минута резултатът е 1:3 за нашия гранд.

ОБЗОР: Игор Тиаго не вкара, но Брентфорд победи Уулвс

Борнемут вече е в серия от 8 мача без победа

НА ЖИВО: Тотнъм - Ливърпул (СЪСТАВИ)

Исак остава резерва за гостите

Манчестър Сити победи Уест Хам и изпревари Арсенал (ВИДЕО)

Ерлинг Холанд с нови два гола във Висшата лига

ОБЗОР: Фрайбург победи Волфсбург в шоу със 7 гола (ВИДЕО)

Щутгарт и Хофенхайм си спретнаха нулево реми

Официално: Тиаго Силва подписа с европейски гранд

Бранителят се завърна в Порто

Фъргюсън за Роналдо: Още на 17 години се виждаше, че е специален

Легендарният бивш мениджър на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън си припомни моментите от съвместната си работа с Кристиано Роналдо и говори с възхищение за португалеца.

Краев титуляр в Израел, Апоел би

Тимът на българина излезе четвърти

Овиедо с четвърти пореден нулев хикс у дома

Селта си тръгна с точка срещу новака

Свързван с Левски отива в Испания

19-годишният Робин ван Дуйвен, чието име в последно време се споменаваше като евентуално попълнение на Левски, най-вероятно ще продължи кариерата си в Испания, съобщава VI.nl.