Бразилия си отдъхна - Ричарлисон не е с тежка контузия

Бразилия си отдъхна - Ричарлисон не е с тежка контузия

Конте съобщи, че нападателят му няма да отсъства дълго

Контузията на Ричарлисон не е сериозна и бразилският нападател ще може да играе на Мондиала в Катар през ноември и декември. 25-годишният футболист на Тотнъм се контузи по време на победата с 2:0 срещу Евертън миналата събота.

„Няма рискове за участието му на Световното първенство. Травмата му не е сериозна. Радвам се за него. Той мина скенера и има нужда от време, за да се възстанови. Сигурни сме, че няма да бъде готов за двубоя Манчестър Юнайтед в сряда. Надеждата ми е да участва в още наши двубои преди началото на шампионата в Катар“, заяви мениджърът на Тотнъм Антонио Конте. 

Ричарлисон, който има 17 гола в 38 мача за Бразилия, получи мускулна контузия и участието му на Мондиал 2022 беше поставено под въпрос.

Тотнъм се намира на трето място в класирането във Висшата лига.  

Все още не е ясно дали Антонио Конте ще може да разчита на контузения нападател на "шпорите" Деян Кулушевски, които не е играл от миналия месец.

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.

 Рашфорд иска в Барселона

Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркъс Рашфорд се надява да се присъедини към Барселона.

Палмейрас и Порто не излъчиха победител в Ню Джърси (ВИДЕО)

Второ нулево реми в Група “А” на Мондиала