Брентфорд отряза Нотингам за Йоан Уиса

Брентфорд отряза Нотингам за Йоан Уиса

„Пчеличките“ искат да задържат нападателя си

Брентфорд официално отхвърли офертата на Нотингам Форест за нападателя Йоан Уиса и е решен да задържи играча поне до лятото, пише Скай Спортс.

Брентфорд не желае да се разделя с нито един от своите нападатели този месец, включително Кевин Шаде и Браян Мбеумо. Клубът иска да върне най-добрите си играчи след контузии, включително защитниците Арън Хики, Кристофър Айер и Итън Пинок - и нападателя Игор Тиаго.

Шаде е в полезрението на Борусия Дортмунд и Наполи, докато Мбеумо е следен от отбори като Ливърпул, Нюкасъл.

Уиса е основна фигура за Брентфорд през този сезон, като стана техен голмайстор за всички времена във Висшата лига пред Айвън Тони, когато отбеляза при равенството 2:2 срещу Манчестър Сити, за да увеличи головата си сметка на 37 попадения.

Уиса е основна цел за Форест от лятото, но тяхната оферта тогава – за която се смяташе, че е под 22 милиона паунда – беше отхвърлена.

Гарначо напуска Манчестър Юнайтед, но иска да остане в Англия

От Леверкузен проявяват много сериозен интерес към аржентинеца

НА ЖИВО: ПСЖ – Атлетико (Мадрид) 1:0

Гледайте и следете тук първия голям мач от Световното клубно първенство

В Испания: Барселона с нечуван апел към Ла Лига

Каталунците с историческа молба за финансовия феърплей

Ювентус дава нов договор на младата си звезда

Ювентус предприема стъпки за удължаване на договора на Кенан Йълдъз

Наполи връща Джон Дюран в Европа?

Нападателят може бързо да приключи с авантюрата си при Ал Насър

Милан се прицели в Гранит Джака

Многобройни източници потвърждават за нови разговори между Милан и Байер Леверкузен за Гранит Джака, който е отворен за трансфер на "Сан Сиро"

Монтоливо: Не уважавам Гатузо

Новият селекционер на Италия много бързо получи първата си открита атака

Монако и Барселона отново преговарят за Ансу Фати

Ръководствата на Монако и Барселона подновиха преговорите за Ансу Фати

ОФИЦИАЛНО: Рино Гатузо пое Италия

Италианската футболна федерация официално потвърдиха назначаването на Дженаро Гатузо за треньор на местния национален тим