Челси не прости на "скаридите", вкара 5 и за ФА Къп (ВИДЕО)

Челси не прости на "скаридите", вкара 5 и за ФА Къп (ВИДЕО)

Пореден разгром за тима на Мареска

Челси не се смили над четвъртодивизионния Моркамб за 5:0 в мач от ФА Къп, игран на "Стамфорд Бридж".

За шести път през сезона тимът на Енцо Мареска реализира поне 5 гола в рамките на 90 минути. Преди това същото се случи при 6:2 над Уулвърхямптън, Бароу (5:0), Саутхемптън (5:1) и в Лигата на конференциите срещу Шамрок Роувърс (5:1) и Ноа (8:0).

"Сините" вдигнаха чувствително оборотите след почивката, когато се разписаха на три пъти.

През първата част Кристофър Нкунку изпусна дузпа, а Тосин Адарабиойо откри резултата в 39-ата минута.

 Нкунку все пак успя да вкара за 2:0, а останалите попадения бяха реализирани в рамките на 7 минути между 70-ата и 70-ата. Тосин Адарабиойо вкара за заби за път, а Жоао Феликс бе автор на последните две попадения.

Брайтън също нямаше особени затруднения в първия си мач от надпреварата. "Чайките" спечелиха с 4:0 гостуването на "Кероу Роуд" на Норич.

Жоржиньо Рутер даде аванс на Брайтън от 2:0 с голове в края на първата част, а през втората Хулио Енсисо и Соли Марч оформиха изразителната победа на тима от Южния бряг.

Победа с 5:1 постигна Борнемут срещу Уест Бромич Албиън, който поведе в 14-ата минута чрез Кейлъб Тейлър.

Още до почивката обаче "черешките" обърнаха до 3:1 с голове на Джъстин Клуйверт и Данго Уатара на два пъти. През второто полувреме Антоан Семеньо и Дейниъл Йебисон оформиха категоричната победа на тима си.

Цели шест гола пък вкара тимът на Лестър, спечелил с 6:2 у дома срещу Куинс Парк Рейнджърс.

Пет от попаденията в мача паднаха през първото полувремо. Джеймс Джъстин откри за "лисиците" в осмата минута, но десет след това Джонатан Варан изравни.

С голове на Стефи Мавидиди и Факундо Буонаноте Лестър дръпна с 3:1 в резултата, но точно преди да настъпи почивката гостите от Лондон намалиха с точен изстрел на Райън Коли.

През второто полувреме гол от дузпа записа и Джейми Варди за 4:2, а с второто си попадение в мача Джеймс Джъстин направи резултата 5:2. Крайното 6:2 стана факт в добавеното време, когато точен бе Ваут Фаес.

Изненадата на кръга пък поднесе намиращият се в дъното на Чемпиъншип Плимут Аргайл, който надделя с 1:0 като гост на елитния Брентфорд.

Единственото попадение в мача падна в 82-рата минута, а негов автор бе Морган Уитакър. 

ПСЖ и Ливърпул вярват, че ще се разберат за Баркола

Нагласите в Пари Сен Жермен и Ливърпул са, че двата клуба ще стигнат до споразумение за трансфера на Брадли Баркола, твърди "Екип".

Манчестър Сити отхвърли оферта на на Барселона за Родри

Първоначалната оферта на Барселона за звездата на Манчестър Сити Родри на стойност 45 милиона евро, плюс 10 милиона допълнителни бонуси, е била отхвърлена от английския клуб, твърди испанският вестник Sport.

След загубата от ЦСКА Макаби разпродава футболисти

След загубата от ЦСКА в турнира на УЕФА Лига Европа отборът подготвя още изходящи трансфери

Барселона отмени приятелски мач в Мароко заради кризата в Сеута

Отборът на Барселона отмени приятелски мач това лято, който трябваше да изиграе в Танжер (Мароко) на 15 август, съобщиха от испанския клуб. Причината е миглантската криза в Сеута. 

Екзекуторът на Лудогорец с нова победа в Европа (ВИДЕО)

Андриан Краев с цял мач за Апоел (Тел Авив)

Защитник смени Марсилия с Леверкузен

Байер плати за Медина €23 милиона