Челси няма как да си върнат Лукаку през януари

Челси няма как да си върнат Лукаку през януари

Опцията се повдигна на въпрос след кризата в атака при лондончани

Проблемите на Челси в атака от началото на сезона, като отборът не Маурисио Почетино не успява да отбележи много попадения, въпреки че създава доста положения.

Ромелу Лукаку не е сред възможните решения за нападението на "сините" от Лондон, въпреки че е собственост на Челси, след като наемът му в Рома не може да бъде прекратен предварително.

Лукаку вкара 19-ия си гол през сезона в неделя, когато римските "вълци" завършиха наравно 1:1 с Фиорентина на "Стадио Олимпико".

Белгийският нападател пропусна предсезонната подготовка и по-голямата част от месец август, но намери формата си, след като отново се събра с Жозе Моуриньо.

Челси не успя да вкара гол при неделното поражение с 0:2 от Евертън на "Гудисън Парк" и атаката им е осмата най-добра във Висшата лига, въпреки че отборът има четвъртия най-добър xG в лигата.

ОБЗОР: Атлетико Мадрид обърна ПСВ до 3:2 в драма (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Вижте как приключиха всички мачове тази вечер

Защитник вдъхнови Барселона за обрат над Айнтрахт в ШЛ (ВИДЕО)

Жул Кунде отбеляза двата гола за победата

Ливърпул матира Интер с късна дузпа и 1:0 в Милано (ВИДЕО)

Домоник Собослай даде глътка въздух на Арне Слот и мърсисайдци

Челси се провали срещу Аталанта в Шампионска лига (ВИДЕО)

Световният клубен шампион допусна пълен обрат

Байерн (Мюнхен) отхвърли за интерес към Салах

Бъдещето на египтянина остава неясно

Габриел Жезус пред завръщане в игра след близо година

Бразилецът прекара 332 дни извън терена

Автогол на Кимих не спря Байерн срещу Спортинг Лисабон (ВИДЕО)

Байерн Мюнхен победи с 3:1 португалския шампион Спортинг Лисабон в двубой от шести кръг на основната фаза в Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Ливърпул 0:1, Собослай откри от дузпа в края

Следете тук големия сблъсък в Милано

Собствениците на ПСЖ ще купуват още един клуб

Катарските собственици на френския колос Пари Сен Жермен ще закупят белгийския клуб Ойпен